Katalog dodavatelů

Zobrazeno 74 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

VODIZOL, s.r.o.

Izolace vlhkého zdiva, izolace spodních staveb, speciální práce ve stavebnictví - řezání - vrtání - broušení, prodej chemických výrobku proti vodě a vlhkosti, řezání diamantovým lanem, řezání stěnovou pilou, zárážení nerez desek "SYSTÉM VODIZOL".

K A S T O S, spol. s r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce, výstavbu a opravy plochých a sedlových střech, izolace teras a balkónů. Dále nabízíme izolace spodních staveb, zateplení a revitalizace panelových domů. Kompletní rekonstrukce staveb, výškové práce, fasády.

Krasoslav Valla

Dodávky, výroba, montáž bazénů - foliové, plastové, laminátové, betonové, IZOSTONE, venkovní i vnitřní, dodávka kompletní bazénové technologie. Výroba bazénového zastřešení. Jezírka, rybníčky ap. Dodávka plastových jímek, septiků. Izolace střech, balkónů…


Ako servis, a.s.

Nabízíme hydroizolace plochých střech a spodních staveb, tepelné izolace plochých střech.

 • Praha-Zličín

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

Alois KUHN

Hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb, balkonů, teras

BAU-IZOL Jiří Vejražka

Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hyd. . .

Božetěch Konrád

Vodotěsné izolace, ploché střechy, izolace spodní stavby.

 • Archlebov

David Chmelař

Nabízím izolatérské práce. Provádím izolace střech, balkónů, teras, spodních staveb a jezírek. hydroizolace plochých střech, teras, bazénů, zahradních. . .

Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Provádíme izolace plochých a šikmých střech, izolace spodních staveb, bazénů, jezírek a jímek. Dále provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. . .

DVS line, a.s.

Realizace rovných a šikmých střech. Izolace a zateplení střech. Oplechování, okapové systémy a klempířské prvky střech. Izolace spodních staveb. Pokry. . .

EKISYS spol. s r.o.

Ekisys spol. s r. o. je držitelem certifikátů EN ISO 9001 : 2008, který pomáhá ke zkvalitnění našich služeb. Jsme středně velká stavební firma, která p. . .

EKOIZOL PLUS s.r.o.

Realizace střešních izolací a tepelných izolací plochých střech, izolace spodních staveb, jezírek, bazénů

Elmerich

Provádění izolace spodních částí staveb, pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavební opravy

Garedi s.r.o.

Stavební společnost byla založena v roce 2001 převodem ze sdružení fyzických osob G+J stavební práce na GAREDI s. r. o. - výstavba rodinných domů - rek. . .

Garedi s.r.o.

Stavební společnost Garedi s. r. o. byla založena v roce 2001 převodem ze sdružení fyzických osob G+J stavební práce na GAREDI s. r. o. Provádíme stavby a r. . .

HIPOS s.r.o

Firma provádí izolace střech, střešních zahrad, teras, spodních staveb, jímek a nádrží. Zabývá se výrobou a montáží plochých střech. Nabízí klempířské. . .

Hydroizolace Oto Eisler

Izolace plochých střech. Izolace spodních staveb. Izolace teras, jezírek a bazénů. Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky vaší zakázky zcela zda. . .

Ing. Jan Laier

Nabídka služeb v oblasti provádění izolačních prací. Mezi naše služby patří izolace střech, PVC fóliové a asfaltové krytiny, izolace spodních staveb, . . .

ISO-Izolace stavebních objektů spol.s r.o.

Nabízíme vodotěsné a tepelné izolace střech i spodních staveb. Rekonstruujeme, dodáváme a montujeme izolační souvrství střech a teras. Nabízíme izolac. . .

Ivan Humpolík-Vodotěsné a tepelné izolace

Firma provádí opravy izolací, hydroizolace a tepelné izolace plochých střech, včetně ochranných nátěrů plochých střech a jejich příslušenství, izolace s. . .

IZOKRAT, spol. s r.o.

Zateplení plochých střech, izolace spodních staveb, poradenství v oblasti hydroizolaci, spodní izolace proti zemní vlhkosti, protiradonové bariéry, iz. . .

Izolace HZ s. r. o.

Jsme prováděcí firma specializující se na hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb proti vlhkosti, tlakové vodě, radonu.

IZOLACE IZOP s.r.o.

Naše firma se zabývá prováděním izolací již od roku 1988. Úzce spolupracujeme přímo s výrobním závodem fólií Fatra Napajedla, jejíž systém FATRAFOL př. . .

Izolace M, s.r.o.

Provádíme hydroizolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, stékající a tlakové vodě, izolace proti radonu, metanu. Izolace bazénů, zahradních jezír. . .

Izolace střech Svitavy

Izolace plochých střech, teras a balkonů. Izolace spodních staveb.

IZOLING CZ s.r.o.

Hydroizolace plochých a sešikmených střech, jak konstrukcí nových střešních plášťů, tak i sanacemi střech s poškozenými asfaltovými lepenkami, konstru. . .

Izolinvest, s.r.o.

Provádíme hydroizolace střech a spodních staveb. Specializujeme se na izolace teras, vodních jezírek nebo balkónů proti radonu. Dále nabízíme půdní ve. . .

IZOMA a.s.

Nabízíme vodotěsné a tepelné izolace plochých střech, teras, balkonů a spodních staveb.

Jan Osoha

Zajišťujeme kompletní stavební Izolace, hydroizolace rovných střech, izolace spodních staveb, proti radonu a ropným látkám opravy balkónů pro kraje, m. . .

 • Uherské Hradiště

Jan Vančura

Izolace střech, teras, bazénů a jezírek, spodních staveb proti zemní vlhkosti i tlakové vodě, izolace proti radonu, chemickým a ropným látkám.

Jaroslav Císař

¤ Izolatérství ¤ Obchodní a poradenská činnost ¤ Půjčovna el. nářadí ¤ Hydroizolace, rekonstrukce a zateplení plochých střešních plášťů. ¤ Izolace. . .

Jiří Novák

rekonstrukce bytových jader;sádrokartonářské práce;zadnické úpravy oken a dveří;jádrové sanační a štukové omítky;rekonstrukce památkových a stylových . . .

Josef Záruba

OBCHODNÍ STAVEBNÍ ČINNOST zaměřená na sanace vlhkého zdiva, betonových konstrukcí, hydroizolace, izolace - jímky, septiky, jezírka, bazény, vodojemy, . . .

KAPIZmont s.r.o.

Provádíme hydroizolace plochých střech a izolace spodních staveb, bazénů, vodních ploch, jezírek, balkonů a teras.

 • Pustiměř

K A S T O S, spol. s r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce, výstavbu a opravy plochých a sedlových střech, izolace teras a balkónů. Dále nabízíme izolace spodních staveb, zatep. . .

Krasoslav Valla

Dodávky, výroba, montáž bazénů - foliové, plastové, laminátové, betonové, IZOSTONE, venkovní i vnitřní, dodávka kompletní bazénové technologie. Výrob. . .

K.R.Group

Provádíme izolace střech, spodních staveb, zahradních jezírek, teras a balkónů. hydroizolace ( ne sedlové !)

kv Signet spol.sr.o.

Naše firma byla založena roku 1997. Původní obchodní činností bylo zřizování vnitřních i venkovních kabelových sítí. Většinu prací jsme prováděli pro . . .

Leoš Krahulík

Nabídka instalatérských služeb. Izolace střech, izolace spodních staveb, centrální vysavače

 • Libochovice

LH-Izolace-rekonstrukce

Zaměřujeme se na izolace plochých střech, izolace spodních staveb, izolace proti radonu a také budování zahradních jezírek. V rámci naší stavební činn. . .

Lubomír Netresta

Naše firma se zabývá izolacemi v oblastech střech, balkónů, teras a spodních staveb pomocí PVC fólií (Sikaplan, Fatrafol, Vinitex, ) nebo modifikované asfa. . .

Luboš Hes

Provádíme hydroizolace plochých a vegetačních střech, spodních staveb, teras, balkonů, zahradních jezírek, jímek a bazénů. Izolace proti radonu a ropn. . .

Lukáš Vácha

Hydroizolace. V oboru izolatérství nabízíme realizaci hydroizolace střech, balkonů, teras, hydroizolace spodních staveb a jezírek pomocí hydroizolační. . .

LUSTY spol. s r.o.

V rámci České republiky zajišťujeme komplexní hydroizolační práce PVC folií živičnými systémy, hydroizolace střech, střešní pláště, provádíme hydroizo. . .

 • Liberec

Marek Kyselák

Hydroizolace. Nabízíme návrhy, dodání a montáž hydroizolací a izolačních systémů. Provádíme hydroizolace plochých střech včetně zateplení, izolace bal. . .

Martin Šrom

Provádíme realizace venkovních dlažeb, rekonstrukce interiérů od návrhu po realizaci, podlahářství a zednické práce. Malířské a natěračské práce Výroba. . .

Michal Jirotka

Michal Miňovský

Provádíme izolace plochých střech a spodních staveb.

Michal Obdržálek

Provádíme izolace v oblasti střech, balkónů, teras a spodních staveb pomocí PVC fólií (Sikaplan, Fatrafol, Vinitex, ) nebo modifikované asfaltové pásy (K. . .

 • Trutnov

Milan Říha-Hydroizolace

firma se zabývá hydroizolacemi a tep. izolacemi plochých střech, teras, balkonů, bazénu, jezírek a spodních staveb a speciálních izolací (např. izolace pr. . .

 • Tábor

Milan Tůma - PROFIIZOL

Provádíme hydroizolace střech, spodních staveb, bazénů, teras a balkónů. Používáme kvalitní PVC fólie či asfaltové pásy od firem Sikaplan a Fatrafol. . . .

Miloš Svoboda

Provádím izolace spodních staveb a hydroizolace střech. Dále provádíme kompletní i částečné rekonstrukce střešních plášťů, teras, balkónů s možností v. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr