Katalog dodavatelů

Zobrazeno 114 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Lubomír Hadrava

Firma dělá Izolace proti vodě a radonu, hydroizolace podlah a plochých střech balkonů a teras

Pragconstruct s.r.o.

Nabídka kompletních služeb v oblasti hydroizolací střech, včetně prodeje.

MAX IZOL s.r.o.

Realizace plochých střech, hydroizolace, izolace, izolace proti radonu, zateplení panelových a rodinných domů zateplovacími systémy zateplení ploché střechy. Firma je izolatérskou firmou specializovanou na provádění plochých střech a to jak na novostavby …


Hydroizolace staveb

Firma se zabývá hydroizolacemi staveb, střech, balkonů, teras, jezírek. Působí po celé ČR.

AKCEPT CZ a.s.

Provádíme hydroizolační práce, izolace proti radonu, izolace střech a tepelné izolace včetně mostních konstrukcí a viaduktů. Prodáváme asfaltové a hyd. . .

Aleš Kosina

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru hydroizolačních systémů. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které re. . .

ALFA-RADON

Měření radonu na pozemku a v objektu - Olomoucký kraj (okresy Olomouc, Přerov, Prostějov), Zlínský kraj. Poradentsví v oboru.

A-Z IZOL s.r.o.

Stavební firma zabývající se převážně rekonstrukcí střech, teras, balkónů, ...spodní stavby, izolace proti radonu, ...

BCC, s.r.o.

Dodávka a pokládka průmyslových podlah - betony s výztuží betonářskou ocelí a drátky, epoxidové podlahy, polyuretanové povrchy, odolné a super odolné . . .

BIPLAST, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou a montáží: - plastové a foliové bazény- septiky- jímky- plošné izolace proti vodě, radonu a ropným látkám

Bořivoj Věchet

Firma provádějící izolace rovných střech, izolace objektů proti vlhkosti, radonu, vyvařování bazénů, jezírek, nádrží PVC folií. Prodej sortimentu pro. . .

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Chemia System Geo jakožto držitel certifikátu ISO 9001 a 14001 poskytuje špičkové služby v oblasti ekologických staveb. Zakládá si na kvalitě materiál. . .

David Chmelař

Nabízím izolatérské práce. Provádím izolace střech, balkónů, teras, spodních staveb a jezírek. hydroizolace plochých střech, teras, bazénů, zahradních. . .

David Pátek

Provádíme, veškeré hydroizolace plochých střech, teras, bazénů a skládek. Izolace staveb-proti radonu, chemikáliím a ropným produktům

  • Oslavany

DEKR-STAV s.r.o.

Stavební firma, stavebnictví - půdní vestavby na klíč, klempířské práce, oplechování fasády, plechové střechy, provedení oplechování, žlaby, svody, at. . .

DIST, s.r.o.

Návrhy a realizace vodotěsných a tepelných izolací plochých a šikmých střech, izolace proti radonu. Hydroizolace balkonů, teras a bazénů. Tepelné izol. . .

DM IZOL s.r.o.

Zabýváme se hydroizolacemi z fólií. Provádíme izolace střech, balkónů, teras, jezírek, rybníčků a bazénů z fólií. Provádíme izolace proti radonu, vlhk. . .

DOM stavební s.r.o.

Provádíme izolace zdiva proti vlhkosti, vodě a radonu. Nabízíme stavební práce, výstavbu rodinných domů, rekonstrukce bytových jader, bytů a domů. Fas. . .

Dvořák - střechy s.r.o.

Realizujeme kompletně i částečně šikmé i rovné střechy, renovace a hydroizolace střech, tesařské a klempířské práce. Provádíme izolace teras, balkónů, . . .

Emil Haška - Budo centrum

realizace staveb, vvýstavba RD, GO, nástavby, vestavby, zateplování staveb všeho druhu, izolace proti vodě a Radonu, Kompetní dodávky řemesel HSV, PSV, Tesaři, . . .

Fiplast, s.r.o.

Provádíme hydroizolace plochých a mírně šikmých střech včetně zateplení, balkonů i teras. Poskytujeme zemní izolace proti vodě či radonu.

František Kratochvíl

Provádím vodoinstalatérské a izolatérské práce včetně čištění kanalizací i izolací plochých střech či proti radonu. Nabízím realizace balkonů i jezíre. . .

Gabriel Novotný

Provádím izolace staveb proti vlhkosti, vodě či radonu a izolace střech, teras, základů, jezírek i bazénů.

Gabriel Novotný

Provádíme izolace staveb proti vlhkosti, vodě či radonu a izolace střech, teras, základů, jezírek i bazénů.

HASA - IZOLACE

Naše firma provádí vodotěsné izolace PVC fóliemi pro rovné střechy, základy staveb, bazény, terasy, zahradní jezírka, rybníky, jímky, balkóny. Zajišťu. . .

Hizol, s.r.o.

Hlavním programem firmy je realizace hydroizolací plochých a šikmých střech, střešních zahrad, teras a balkónů. Hydroizolace staveb, zemní izolace pro. . .

HYDRO - IZOL CZ, s.r.o.

Ploché střechy, hydroizolace balkonů a teras. Provádíme hydroizolace a tepelné izolace střech šikmých i plochých (mechanicky kotvených, se zatížením ne. . .

IKV-izolace - Jaroslav Václav

Ploché střechy - na klíč. Hydroizolace střech včetně zateplení i spádového - klempířské práce, hromosvody vč, revize, izolace proti radonu, hydroizolační. . .

  • Praha 10

ISO-Izolace stavebních objektů spol.s r.o.

Nabízíme vodotěsné a tepelné izolace střech i spodních staveb. Rekonstruujeme, dodáváme a montujeme izolační souvrství střech a teras. Nabízíme izolac. . .

Izolace Frič

Provádíme hydroizolace plochých střech včetně zateplení, izolace základových desek domů proti vodě i radonu, teras, balkonů a bazénů. Zaměřujeme se ta. . .

IZOLACE HK

Provádíme veškeré izolace potrubí, těles, vzduchotechniky, izolace a hydroizolace plochých střech, mostů, teras, proti ropným produktům, radonu. Klemp. . .

Izolace HZ s. r. o.

Jsme prováděcí firma specializující se na hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb proti vlhkosti, tlakové vodě, radonu.

IZOLACE IZOP s.r.o.

Naše firma se zabývá prováděním izolací již od roku 1988. Úzce spolupracujeme přímo s výrobním závodem fólií Fatra Napajedla, jejíž systém FATRAFOL př. . .

Izolace M, s.r.o.

Provádíme hydroizolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, stékající a tlakové vodě, izolace proti radonu, metanu. Izolace bazénů, zahradních jezír. . .

IZOLACE NORAD s.r.o.

Izolace proti vodě, ochrana proti tlakové vodě, izolace objektů proti zemní vlhkosti, izolace plochých střech a teras (i ozeleněných), as. . .

IZOLACE ŠALŠA

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dále pak izolace střech, teras, bazénů, zahradních jezírek, izolace proti tlakové vodě a radonu.

IZOLACE ŠALŠA s.r.o.

Provádíme: - hydroizolace plochých a šikmých střech, bazénů, zahradních jezírek a nádrží - izolace staveb proti tlakové vodě a radonu - tesařské, . . .

IZOLACE TH s.r.o.

Aplikace izolačních materiálů PVC, TPO, HDPE, ECB a asfaltových pásů včetně pomocných materiálů. Zajišťujeme zejména vodotěsné a tepelné izolace plochýc. . .

IZOLACE Urban

Hydroizolace a rekonstr. plochých střech, teras a balkónů (včetně zateplení či zatravnění). Izolace základů domů, sklepů a jímek proti tlakové vodě či. . .

Izolace Vysočina

Dodávka izolačních materiálů pro izolace staveb proti vlhkosti, vodě a radonu. Izolační fólie, izolace staveb, geotextilie, izolace střech, Alkorplan, Prota. . .

Izolace 21 s.r.o.

Provádíme druhy izolací: vodotěsné izolace plochých střech izolace základů staveb jak proti zemní vlhkosti, tak proti tlakové agresivní vodě izolace ba. . .

Izolatérství Pavel Jandejska

Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, balkonů, bazénů, zemní izolace proti radonu a vodě.

IZOLATÉRSTVÍ VONEŠ

Hydroizolace a izolace proti radonu: základobvé desky, sklepy, svařování velkých ploch, poloautomatem leister twinny. Izolační materiály: polyethylen neb. . .

  • Žďár nad Sázavou

Izolcentrum s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej spojovacího materiálu, kotevních prvků plochých střech . Provádíme izolaze střech, teras, garáží, základů, izolace bazénů, izo. . .

IZOLCZECH s.r.o.

HYDROIZOLACE FÓLIOVÝM SYSTÉMEM - FATRAFOL. Provádíme rekonstrukce plochých střech, teras, balkonů včetně oplechování poplastovaným bezúdržbovým plec. . .

Izolinvest, s.r.o.

Provádíme hydroizolace střech a spodních staveb. Specializujeme se na izolace teras, vodních jezírek nebo balkónů proti radonu. Dále nabízíme půdní ve. . .

IZOLPLAST - Zlín, spol. s r.o.

kompletní izolace střech včetně klempířských prací , izolace staveb proti vodě, radonu a ropným látkám, izolace, zateplování budov, izolace balkonů, hy. . .

Izomex, s.r.o.

Izolace proti vodě a radonu inženýrských a pozemních staveb-mosty, tunely, kolektory a další podzemní stavby, spodní stavby, mokré provozy, ploché střechy . . .

  • Brno

IZOPERFEKTA Trade s.r.o.

Provádíme a dodáváme stavební izolace: - izolace základů proti vodě a radonu - izolace plochých střech, teras a balkonů - izolace bazénů, zahradníc. . .

Jan Ingr

Nabízíme Vám realizaci šikmých a plochých střech, zároveň izolaci teras, jezírek, bazénů, nádrží a izolaci proti radonu. Montáž střešních oken Velux. . . .

Ján Novosad

Nabízím pokrývačské a klempířské práce, izolace proti vodě i radonu lepenkou a fólií.

  • Šumperk

Jan Osoha

Zajišťujeme kompletní stavební Izolace, hydroizolace rovných střech, izolace spodních staveb, proti radonu a ropným látkám opravy balkónů pro kraje, m. . .

  • Uherské Hradiště

Jan Vančura

Izolace střech, teras, bazénů a jezírek, spodních staveb proti zemní vlhkosti i tlakové vodě, izolace proti radonu, chemickým a ropným látkám.

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr