Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 737 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Stavitelství Strachota, s.r.o.

V naší firmě klademe největší důraz na kvalitu a spokojenost námi poskytnuté služby. Víme, že každá práce v oblasti stavebnictví, je hodně důležitá pro konečný efekt celé stavby. Pokud máte zájem pouze o kvalitní práce provedené zkušenými odborníky, jsme…

Miloš Jelínek

Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Montujeme veškeré střešní okna. Nabízíme zateplování půdních prostor či střešní tepelné izolace. Vyhotovujeme a vyměňujeme bednění. Vyrábíme atypické klempířské prvky na zakázku. Provádíme elektroinstala…

Krasoslav Valla

Dodávky, výroba, montáž bazénů - foliové, plastové, laminátové, betonové, IZOSTONE, venkovní i vnitřní, dodávka kompletní bazénové technologie. Výroba bazénového zastřešení. Jezírka, rybníčky ap. Dodávka plastových jímek, septiků. Izolace střech, balkónů…


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Hydroizolace staveb

Firma se zabývá hydroizolacemi staveb, střech, balkonů, teras, jezírek. Působí po celé ČR.

Realizace omítek, fasád a podlah.

Firma delá omítky, fasády a podlahy

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

AAA Střechy a Stavby

Poskytují veškeré stavební práce novostavby, rekonstrukce, střechy, fasády izolace a jiné. Také poskytují projektovou činnost.

A.A.R. plast s.r.o.

Nabízíme komplexní dodávku sklolaminátových dílců zejména : - zastřešení ČOV - laminátové díly pro stavební a dopravní techniku - speciální chemic. . .

AA+STAVEBNINY KONSYS s.r.o.

Stavebně-obchodní společnost Prodejny: - Betonářská 1, Ostrava-Muglinov - Na Zbytkách 158, Staré Město u F-M - Rybářská 88, Opava - Mlýnská 520, . . .

ABAJLONG s.r.o.

Dodávka a montáže sádrokartonu, minerálních podhledů, tepelné a zvukové izolace, fasady, zednice, obkladačske a maliřske prace, dřevostavby.

ABC Techsystem, s.r.o.

Nabídka stavebních prací. Prodáváme stavební materiál na střechy Tondach, Bramac, KM Beta, IKO, střešní okna Velux, Roto, sádrokartony, zdicí malty a . . .

ABD Izospol s.r.o.

Provádíme zateplení stropů a střech foukanou minerální vatou. Kvalitní, prodyšnou a nehořlavou izolací. Vyplňujeme dutiny dřevěnýcj stropů, foukáme iz. . .

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

ABISKO, s.r.o.

Provádíme hydroizolace a rekonstrukce střech a spodních staveb. Zateplování objektů, panelových domů.

ABIZOL CORPORATION s.r.o.

Internetový prodej akustických obkladů, izolací, molitanových vlnek ze samozhášivé i klasické polyuretanové pěny.

Abyssus, s.r.o.

Stavební práce Subdodávky-strojní omítky, anhydrytové podlahy, izolace

Adam Kabašta

V oblasti stavebnictví a klempířství působíme již od roku 2003. Zakázky realizujeme zpravidla na území Prahy a ve Středních Čechách, v případě větších. . .

Adam Šimara

Provádíme průmyslové a lité podlahy. Pronájem čerpadel . Veškeré izolace.

a d a p plus s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí veškeré práce. Např. demolice, základové desky, bytová jádra, rekonstrukce, bytové domy, rodinné domy, haly, bioply. . .

ADARES, s.r.o.

Firma provádí tepelné, střešní a zemní izolace. Stavíme rodinné domy a rekonstruujeme bytové a průmyslové objekty.

ADRAK, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky a rekonstrukce staveb rodinné domy na klíč střešní pláště izolace proti vodě zateplené fasády bazény obklady a dlažby těsn. . .

Advanced Technical Solutions s.r.o.

terénní úpravy , stavby chodníků , základové desky , usazování nádrží , izolace

Advantel, a.s.

Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného prov. . .

AEROFLEX a.s.

Velkoobchodní společnost, zaměření na zboží pro topení, chlazení, klimatizaci a izolace chlazení a topení/ od -200°C do +620°C/ (TZB)

AGAMA, s.r.o.

Provádíme opravy izolace a rekonstrukce plochých střech. Dodáváme foliové krytiny i modifikované asfaltové krytiny. Zajišťujeme tlakové izolace.

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

A.G.T.-komplet spol. s r.o

Kompletní sortiment v oboru topení-voda-plyn. Prodáváme a montujeme kotle, radiátory, koupelnová tělesa, boilery, solární a podlahové systémy, expanzo. . .

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

AHF STAVBY, s.r.o.

Děláme rekonstrukce a dodatečné zateplení střech, izolace plochých střech, rekonstrukce teras a balkónů moderními technologiemi, izolace proti vodě, p. . .

AIZOL STAVEBNINY, s.r.o.

Profi Partner pro střechy, fasády a izolace. Váš dodavatel pro betonové, pálené, vlnité, plechové, plastové a bitumenové krytiny. Dále v nabídce šinde. . .

AIZOL STAVEBNINY, s.r.o.

Nabízíme sortiment v oblasti střechy, fasády, izolace, pěnový a extrudovaný polystyren, střešní krytiny. Prodej fasádních, izolačních systémů.

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

AJ ARNA, s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytů, stavby domů i obklady a dlažby. Nabízíme zateplování, izolace a autodopravu.

 • Brno-Slatina, Slatina

A JE TO - Sádrokartony

Zhotovování sádrokartonových konstrukcí, příček, podhledů, kazetových stropů i půdních vestaveb na klíč. Nabídka zateplování a izolace.

 • Hrob

A JE TO v.o.s.

Prodej a montáž sádrokartonu včetně tepelných izolací ve východních čechách(PARDUBICE)za nejlepší možné ceny s více než desetiletou tradicí. Tel. : 777. . .

AKASTAV s.r.o.

Dovozce ekologických dřevovláknitých a konopných izolačních materiálů STEICO, konstrukčních dřevěných I-nosníků STEICO Joist a STEICO Wall. Dodáváme i. . .

AKCEPT CZ a.s.

Provádíme hydroizolační práce, izolace proti radonu, izolace střech a tepelné izolace včetně mostních konstrukcí a viaduktů. Prodáváme asfaltové a hyd. . .

AKCEPT CZ a.s.

prodej izolačních materiálů, stavebních doplňků, izolační systémy na spodní stavby, střechy, terasy, mosty, proti vodě spodní, tlakové a proti radonu . . .

Akční zboží - eStřechy CZ

Akční zboží z oblasti: šikmé střechy, ploché střechy, půdní vestavby, izolace, podkroví, konstrukce.

Ako servis, a.s.

Nabízíme hydroizolace plochých střech a spodních staveb, tepelné izolace plochých střech.

 • Praha-Zličín

AK Stavebniny Žižkov

Sádrokartony, tepelné izolace, cihly, ytong, minerální vaty, polystyren, keraštuk, liapor, ztracené bednění, zárubně, omítky, cement, vápno, stavební . . .

 • Praha 3, Žižkov

Akustika Praha s.r.o.

Společnost Akustika Praha poskytuje svým zákazníkům služby od akreditovaných měření hluku, doby dozvuku a vzduchové a kročejové neprůzvučnosti stavebn. . .

Akustik Partner - Jan Priester

Nabízíme a realizujeme služby v oborech stavební a prostorové akustiky pro akustiku škol, domácností, kanceláří, průmyslu, zábavních prostorů a komple. . .

Albert Žiga

Firma dělá výkopové práce zámková dlažba, zemní práce, přípojky voda, plyn, topení, izolace, přípojky, natěračské práce

 • Brno-Maloměřice a Obřany

ALBÍN VESELÝ, s.r.o.

Dodáváme stavebniny, střešní krytiny KM BETA, TONDACH, CEMBRIT, BRAMAC, zvukové a tepelné izolace, obklady, dlažby, sádrokartony, zámkové dlažby, fasá. . .

 • Blatná

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

Alena Konečná INTERTOP

Expedice výroby dřevěných nosičů na víno, vinařských doplňků a dárkových předmětů (soudky, kufry, nosiče různých tvarů a velikostí, regály, závěsy, st. . .

Alena Teimerová

sdružení fyzických osob se specializací na stavební činnost v oblasti hydroizolací plochých střech, rekonstrukce interiérů, komerční interiéry, průmys. . .

 • Lázně Bělohrad

Aleš Fousek

Stavebně-obchodní firma. Rekonštrukcie pamiatkových a chránených objektov, výstavba priemyselných hál a rodinných domov. Výstavba kanal. sítí veškerých. . .

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Kcheml

Zajišťujeme izolace základů, teras, střech foliemi, asfaltovými pásy, oplechování systémovými prvky. Realizace zahradních jezírek a bazénu.

 • Čelákovice

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr