Katalog dodavatelů

Zobrazeno 188 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

SADROM s.r.o.

Naše firma se zabývá realizací strojních sádrových omítek a stěrek. Přírodní, ekologické omítky a stěrky ze sádrovce. Sádrové omítky a stěrky mají prakticky neomezené použití při různých rekonstrukcích, finálních úpravách povrchů, při dokončovacích pra…

ATOMICON s.r.o.

Firma se zabývá stavebnictvím, rekonstrukcemi bytů a bytových jednotek apod.Elektroiinstalace,elektrorevize,elektro rekonstrukce.

Oldřich Kessler

Rekonstrukce, přestavby, obklady, dlažby. Firma působí v Ústeckém kraji.


ABAX Barvy s.r.o.

Prodáváme stavební a dekorativní materiály pro úpravu interiérů, exteriérů a malířského nářadí. Naleznete u nás barvy, laky, omítky, dekorativní mater. . .

ACHIVA EXPERT s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce.

Aleš Vintrlík

Provádíme malby, nátěry, zateplení, interiérové přestavby a rekonstrukce, zemní práce.

 • Velim
 • 1 nabídka

ANANAS,spol. s r.o.

Stavební firma - Rekonstrukce bytů, domů, úpravy interiérů, veškeré dokončovací práce atd....

 • Praha 6

ANDIREDA s.r.o.

Nabízíme rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen, interiérové přestavby, sádrokartonářské práce, sádrokartonové příčky, půdní vestavby, montáže a dem. . .

 • Praha 1

Andriy Pokovba

Zateplení, fasády, omítky, štuky, sádrokartony, stříkané omítky, bytová jadra, rekonstrukce.

 • Hradec Králové

Antonín Nádeníček

Nabízíme rekonstrukce bytů, interiérové přestavby, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, sádroka. . .

ATOMICON s.r.o.

Firma se zabývá stavebnictvím, rekonstrukcemi bytů a bytových jednotek apod. Elektroiinstalace, elektrorevize, elektro rekonstrukce.

BACH rekonstrukce

Stavební firmy - kompletní interiérové přestavby a rekonstrukce.

Bedřich Vosol

Provádíme sádrokartonářské práce - půdní vestavby, podhledy, obchodní centra či rekonstrukce bytových jader, tesařské práce - podlahy, podbíjení, palubk. . .

BeneGo s.r.o.

Společnost BeneGo s. r. o. se specializuje na řešení interierů z keramických obkladových materiálů. Koupelny, WC, obklady mezi kuchyňské linky, dlažby v. . .

Biotopal-invest s.r.o.

Zábýváme se stavební činností a interiérové přestavby. V druhé polovině letošního roku vstupujeme na trh ČR s novinkou, VYPÍNANÝCH STROPNÍCH PODHLEDŮ

BIVALS s.r.o.

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, interiérové přestavby, rekonstrukce rodinných domů, obklady, . . .

 • Praha 15

Boris Peňáz

Dřevěné stavby a zednické práce. Nabízíme montáže obkladů, dlažeb, sádrokartony . Interierové přestavby a rekonstrukce.

Břetislav Heller

Provádíme obkladačské práce a zednické práce, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce interiérů a sádrokartonářské práce. Zakázky zajišťujeme v rámc. . .

BTJ 1991 s.r.o.

Zajišťujeme rekonstrukce bytů, bytových jader, kanceláří a domů. Dále nabízíme úklidové práce v bytech a v kancelářích, včetně úklidu po stavebních pr. . .

 • Prostějov

Chládek Miloslav

Čištění, úklid - výškové práce, Stavební firmy - fasády, Stavební firmy - interiérové přestavby a rekonstrukce

 • Roudnice nad Labem

ColorMax s.r.o.

Stavební společnost specialista na tyto profese: realizace staveb a kompletní stavební práce, zateplování objektů, sádrokartonářství, interiérové př. . .

 • Cheb

Danex.ul, s.r.o.

Zakázková výroba nábytku , interierové práce , přestavby bytových jader .

 • Ústí nad Labem

Daniel Šebestík

Naše firma vznikla v roce 2002. Za 7 let existence jsme úspěšně zrealizovali více než 250 zakázek pro občany, podniky, a školy. Malířské práce: * . . .

DAVEKO Plzeň s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Stavíme zděné domy a montované dřevostavby. Nabízíme také rekonstrukce domů, reko. . .

David Formánek

Veškeré stavební práce, stavby na klíč, rekonstrukce, půdní vestavby, interiérové přestavby. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá . . .

David Lipka

Provádění přípravných a dokončovacích stavebních prací. Malířské práce, nátěry fasád, dlažby a obklady, sádrokartonové konstrukce, podlahy, rekonstruk. . .

David Pádivý

Provádíme stavební práce a údržbu. Provádění bytových a občanských staveb, rekonstrukce objektů, zprostředkovatelské činnosti ve stavebnictví. Dále po. . .

Dušan Herman

Provádíme rekonstrukce, podlahy a interiérové přestavby.

 • Měcholupy

EKOMB-SYSTÉM s.r.o.

Naše firma se specializuje na aplikaci všech druhů omítek, zejména sádrových, které se vyznačují tím, že nepraskají, regulují vlhkost v domě a v nepos. . .

ENFIELD s.r.o.

Firma ENFIELD s. r. o. se zabývá drobnými stavebními prácemi. Vše záleží na individuální domluvě. Neváhejte se na nás obrátit.

 • Praha 3

ESIKO s.r.o.

Provádíme elektroinstalace slaboproudých a silnoproudých rozvodů do 1000 V, revize elektřiny a hromosvodů.

Falko Mychaylo

Stavební firma, zabývající se realizací staveb od zemních prací, přes fasády po interiérové přestavby

 • Praha 9

FAMIKL s.r.o.

Prodáváme : klíče, zámky visací i zadlabací, kování bezpečnostní i interierové, vložky (fabky) bezpečnostní a stavební, petlice, dveřní zavírače (brana. . .

Finále, spol. s r.o.

Rekonstrukce, stavby, zateplování budov, bourání.

FOGL JIŘÍ - Stavební práce

Naše stavební firma realizuje zakázky až do vzdálenosti cc 30 km v rozsahu: INTERIÉRY Obklady, dlažby Lité podlahy Omítky Sádrokarton Tvorba návrhů . . .

FormBeton Praha

Specializujeme se rekonstrukce a interiérové přestavby domů a bytů. Poskytujeme výrobu a prodej chodníkových a zahradních dlažeb, dlaždic, plotových t. . .

František Červinka

Firma nabízí veškeré zednické práce, interierové přestavby a rekonstrukce.

 • Praha, Kobylisy

František Horvath

Zaměření naší firmy - veškeré zednické práce - sádrokartony, omítky, zdění, obklady a dlažby atd.

 • Nové Sedlo

František Šusta

Provádíme montáže sádrokartonu a úpravy interiérů. Montáž suchých podlah. Montáž protipožárních ucpávek. Akustické systémy.

 • Děčín

František Tvrdík

Provádím veškeré stavební práce. Rekonstrukce stropů, interiérové přestavby, obklady, dlažby. Český Krumlov.

 • Malonty

FREE Group s.r.o.

Jsme malá stavební společnost zabývající se suchou výstavbou a stavbou interiérů na klíč.

 • Říčany

GEOPOLIS konstruction s.r.o.

Stavební firma zabýváme se realizací staveb, stavby na klíč, obklady dlažby, revitalizace panelových domů, interiérové přestavby a rekonstrukce.

 • Praha 3, Žižkov

GU - stavby, s.r.o.

Komplexní stavební práce, rekonstrukce, interiérové přestavby, fasády, demolice, obklady a dlažby, podlahy.

HPstav-Krnov

Dřevo - dřevěné stavby, Stavební firmy - interiérové přestavby a rekonstrukce

 • Karlovice

Igor Stránský

Provádíme zateplování fasád budov a rodinných domů či drobné zednické práce. Rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, dlažby, obklady a omí. . .

 • Veselí nad Moravou - Milokošť

I.S.R. s.r.o.

Stavební firma . Provádíme stavby na klíč, interiérové přestavby a rekonstrukce, zateplovací systémy, izolace, demolice, dlažby a obklady, fasády, podla. . .

Ivo Blejchař

Domovní a průmyslová elektroinstalace. Hromosvody.

JAKL mont group s.r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost. Stavíme rodinné domy na klíč, dodáváme a montujeme hliníková okna, zimní zahrady, a další hliníkové konstrukce, n. . .

 • Všechovice

Jakub Kopecký

Provoz stavební firmy. Nabízíme návrhy a realizace interierů, rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen, interiérové přestavby, kuchyně na klíč, podlah. . .

Jakub Slavík

stavební firma působící v Moravskoslezském kraji zabývající se rekonstrukcí objektů, interiérové přestavby a stavby rodinných domů na klíč.

 • 5 Vřesina u bílovce

Jan Heidenreich

Hrubé stavby RD. Rekonstrukce domů a bytů. Zateplování RD a bytů, sádrokartony, dlažby a obklady. Interiérové přestavby a rekonstrukce. Provádím zedni. . .

 • Rokycany

Jan Neoveský

Provádíme rekonstrukce bytů, interierové přestavby, vodoinstalace, topení, elektroinstalace, podlahové krytiny, keramické obklady, sádrokarton a dřevo. . .

 • Praha 11

János Román

Zednické interierove prestavby a rekonstrukce.

 • Praha 5

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr