Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 580 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Jaromír Smejkal

Provádíme montáže vody, čerpadel do studní, topení (plynové kotle i kotle na tuhá paliva), plynu, ale i solárních panelů na ohřev vody. Provádíme také servis plynových kotlů značek Dakon, Junkers, Protherm, Immergas a Viadrus. Dále revize plynových kotlů…

YUNAT s.r.o.

Provádíme stavební práce (omítky, fasády, střechy, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce, obklady, dlažby, sádrokartonářské práce, malování, elektroinstalatérské práce, instalatérské práce, plynařské práce. rekonstrukce bytů, rekonstrukce do…

Stavitelství Strachota, s.r.o.

V naší firmě klademe největší důraz na kvalitu a spokojenost námi poskytnuté služby. Víme, že každá práce v oblasti stavebnictví, je hodně důležitá pro konečný efekt celé stavby. Pokud máte zájem pouze o kvalitní práce provedené zkušenými odborníky, jsme…


Pavel Hořejš

Firma realizuje topenářské a instalatérské práce, podlahové topení, odpady, koupelny na klíč, obklady, elektroinstalace,

A+A Adapta - Václav Zelenka

Malování a rekonstrukce bytů. Bourání a stavba příček. Montážní a instalaterské práce.

A A A - Záchranná technická služba,spol. s r.o.

stavební práce - elektroinstalační práce, revire elektra, instalatérské práce, sklenářské práce, výmalba, fasády, zateplovací systémy.

AAGAS - Kamil Štercl

Poskytuji poradenství v oblasti dotací EU, provádím instalatérské a topenářské práce, prodej a montáž kotlů, revize, servis. plynových spotřebičů, roz. . .

Abacab instalo - Jan Seidl

Nabízíme instalatérské a topenářské prací, montáž a údržbu solárních systémů a likvidace havárií. Voda, topení, plyn. Prodej a montáž tepelných čerpad. . .

ABCD Technology s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou a servisem tepelných čerpadel. Nabízíme úpravu pitných, odpadních a technologických vod. Provádíme instalatérské i topen. . .

ABIAN Construction s.r.o.

Topení, voda, tepelná čerpadla, solární ohřev. Obklady a stavební práce.

 • Svárov

ACEMA SYSTEM s.r.o.

Společnost se zabývá stavbou dřevostaveb na klíč včetně veškerých prací se stavbami spojenými. /tesařské práce, sádrokartonářské práce, klempířské prác. . .

Adam Gaňo

Firma provádí: malířské lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce, rekonstrukce instalatérské práce. Další činností jsou vyklízec. . .

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

Adam Pařízek

Stavební úpravy, kominické práce, zednické práce, instalatérské práce.

 • Plzeň 3

Adam Pavlík

Nabízím drobné instalatérské a topenářské práce. Výměny a servis vodovodních baterií, čištění odpadů, případné výměny sifonu, opravy WC, zapojení prač. . .

A.D.servis

Zabýváme se prodejem a servisem chladicí a klimatizační techniky. Servis a montáž tepelných čerpadel. Správa a údržba budov, topenářská a vodoinstalat. . .

A.D. servis

Zabýváme se prodejem a servisem chladicí a klimatizační techniky. Nabízíme servis a montáž tepelných čerpadel, správu a údržby budov, topenářské a vod. . .

Ainon - voda, topení, plyn

Profesionální instalaterské práce a služby v oborech voda (vnitřní rozvody odpadů a vody), topení (etážové, ústřední, podlahové vytápění), plyn (montá. . .

AK TOP-INSTAL s.r.o.

Společnost provádí kompletní instalatérské a topenářské práce, plynovody, inženýrské sítě a pasivní protipožární ochranu. Vlastníme certifikát jakosti. . .

AKVA - FITING HK spol. s r.o.

Provádíme vodoinstalační, instalatérské práce. Nabízíme montáže ústředního topení a plynu. Kanalizace a čištění kanalizace.

 • Hradec Králové
 • 1 nabídka

Albatech,s.r.o.

Stavební firma se zaměřením na stavby rodinného domu, hrubé stavby, dokončovací práce, zateplovací práce, elektroinstalace, topenářské a instalatérské. . .

Alena Janderová

instalatérské a topenářské práce, montáž plynovodů, čištění kanalizace, prodej a montáž koupelnového vybavení.

Alena Knížková - DRUBYT

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže vodoinstalací a odpadů v bytových domech včetně. . .

Aleš Čechlovský

Nabízím provádění veškerých stavebních prací, včetně dodání materiálu – pokládka podlahových krytin, elektroinstalace, veškeré sádrokartonářské práce, . . .

 • Žleby

Aleš Filipín

Instalatérské a topenářské práce-odstraňování havarijí nonstop.

 • Brno

Aleš Helebrant

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce, menšího i většího rozsahu. Montáže bojlerů, kotlů a karem všech značek. Havarijní služba 24/7.

Aleš Henzl

Provádíme zámečnické, stavební a instalatérské práce či práce se dřevem. Nabízíme běžnou údržbu a opravy bytů. Navrhujeme realizace a dodáváme materiá. . .

Aleš Janatka

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, rozvody vody, odpadu, topení a strojní čištění odpadů a zamražení to. . .

 • Jaroměř, Cihelny

Aleš Jarýn

Provádím instalatérské, topenářské a plynárenské práce. Dále zajišťuji montáže a servis kotlů, regulací Siemens, centrálních vysavačů, solárních kolek. . .

Aleš Nádvorník

Voda, topeni, plyn. Instalaterské práce včetně servisu. Revize plynu a instalace.

 • Prostějov

Aleš Richter

Provádím veškeré instalatérské práce, ale také rekonstrukce a stavby budov.

 • Brno-Kohoutovice

Aleš Rylich

izolace střech, správa a údržba nemovitistí, svařování hliníkua nerezu, instalatérské práce, drobná domácí údržba

 • Kolín

ALES SERVIS s.r.o.

Poskytujeme kvalitní instalatérské a topenářské práce. Realizujeme zakázky od běžných instalatérských prací až po rozsáhlejší zakázky. Dále montujeme . . .

Aleš Tůma

Instalatérské a topenářské práce.

 • Všetaty

Aleš Vacuška

Provádíme instalatérské, topenářské a plynoinstalatérské práce. Montáž rozvodu plynu, vody, topných systémů, kanalizace a vzduchu. Instalace podlahové. . .

 • Jihlava

Aleš Vilček

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, montáže i opravy vyhrazených plynových zařízení. Pracovní doba Po-Pá.

 • Tovačov I-Město

Alexandr Rácz

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, podlahy, stropy, obklady, dlažby, sádrokartonářské p. . .

 • Kladno
 • 1 nabídka

Alexandr Straka

Provádíme výstavbu vodovodních a kanalizačních přípojek, ČOV, septiků a jímek, odvodnění objektů a pozemků, ploch ze zámkové dlažby, příjezdových cest. . .

Alexandr Winter

Nabízím instalatérské a topenářské práce, montáž a dodávku vodoměrů, protipožárních hadic ke sporákům, radiátorů, podlahového vytápění a rozvodů. Prov. . .

 • Zábřeh

Alfes Comfort s.r.o.

Provádíme stavby, rekonstrukce a design. Rekonstrukce interiéru, ploty a oplocení, zámková dlažba, úklid, zahradní stavby a rekonstrukce, stěhovací sl. . .

Altmann Group s.r.o.

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, střecha, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířs. . .

 • Praha 8

Ammedo stavby s.r.o.

Jsme společností zaměřenou na výstavbu rodinných domů na klíč a celkové rekonstrukce, a to od zajištění projektové dokumentace a financování, až po ko. . .

Anatoliy Futsur

Nabízíme zateplení a rekonstrukce bytových panelových a rodinných domů. Zateplení fasády snižuje tepelné ztráty a náklady. Dále provádíme topenářské, . . .

Andrej Kovalčík

Voda - plyn - topení, instalatérské práce. Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské práce. Provádíme vodovodní a plynové přípojky, rozvody vody, . . .

 • Vimperk II

Andrii Vdovyn

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, střecha, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířs. . .

 • Praha 14

ANELMA,s.r.o.

Rekonstrukce domu-bytu-plotu. . elektroinstalace, zednické práce, instalaterské práce, pokládka podlahy, malování, štukování, sádrokártony, montáž světel-LED i. . .

 • Praha 13, Stodůlky

Antonín Bartejs

Nabízím instalatérské a topenářské práce.

 • Stařeč

Antonín Beran

Provádíme veškeré instalatérské práce – opravy a výměnu vodovodních baterií, WC, umyvadel, van, ohřívačů vody, provádíme montáže a opravy rozvodů vody. . .

Antonín Hanzlík

Provádíme instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen, výměnu bytových jader. Revize a montáž plynových zařízení, také montáž a opravy ply. . .

Antonín Havlík

Provozuji zámečnictví. Nabízím svářečské práce, soustružení a frézování, zakružování profilů a plechu. Vyrábím z nerezové oceli včetně stavebních dopl. . .

Antonín Jeřábek

Nabízím kompletní instalatérské a topenářské práce. Rozvody vody, rozvody topení, podlahové topení, montáže radiátorů, tepelná čerpadla, solární panel. . .

 • Velké Losiny

Antonín Kavale - Kavamont

činnost : SDK práce, malířské práce, instalatéřské a topenářské práce, pokládka plovoucích podlah, zednické práce, minerální podhledy, štukování, stěrkování s. . .

 • Praha 9

Antonín Koukolíček

Voda-Topení-Plyn-Kanalizace. Kompletní instalatérské a topenářské práce. Výměna stoupaček. Revize plynu. Rekonstrukce koupelen. Montáže topení, plynovod. P. . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr