Katalog dodavatelů

Zobrazeno 147 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

MAX IZOL s.r.o.

Realizace plochých střech, hydroizolace, izolace, izolace proti radonu, zateplení panelových a rodinných domů zateplovacími systémy zateplení ploché střechy. Firma je izolatérskou firmou specializovanou na provádění plochých střech a to jak na novostavby …

RB IZOL s.r.o.

Provádíme hydroizolace, sanace (železobeton vzlínající vlhkosti), izolace balkónů a teras, podřezání injektáže.

CZ ISOLATION s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba, bazény, jezírka, oprava a zateplení fasád, posudky plochých střech, projekční návrhy oprav plochých stř…


Hydroizolace staveb

Firma se zabývá hydroizolacemi staveb, střech, balkonů, teras, jezírek. Působí po celé ČR.

Aleš Kosina

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru hydroizolačních systémů. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které re. . .

ALMONT stavby a rekonstrukce, s.r.o.

Stavby a rekonstrukce objektů, výstavba dřevostaveb, dodávky a montáž oken a dveří, rekonstrukce teras a balkonů, hydroizolace. plastová okna, dřevěná o. . .

Alois KUHN

Hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb, balkonů, teras

AZ PROFIL SRS, a.s.

Naše společnost se zabývá zejména stavebními pracemi souvisejícími s rekonstrukcí panelové, ale i starší cihlové zástavby. Jedná se zejména o: reko. . .

BAU-IZOL Jiří Vejražka

Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hyd. . .

Bohuslav Háděl

barvy, laky, prodej barev, malířské práce, dekorativní úprava stěn, montáž sádrokartonu, zateplení stropu a podkroví, fasádní barvy, nátěr a čištění fa. . .

Bohuslav Moučka

Provádíme hydroizolace staveb, plochých střech, teras a balkonů.

 • Hlinsko

B.R.D. stavební s.r.o.

Provádíme hydroizolace, zateplení a zateplování střech, balkonů, teras, bazénů, sklepů a jímek, sanace, vysušování a odvlhčování betonových konstrukcí. . .

Bstřechy

Kompletní izolace a hydroizolace střech, velkých ploch, teras, balkonů.

 • Náchod

Bubliny s.r.o.

Provádíme horolezeckou technikou i z lešení: opravy fasád, střech, komínů, klempířských prvků, montáž hromosvodů, hydroizolace lodžií a teras, zastřeš. . .

ČA - FR střechy - Robert Čáp

Zajišťujeme klempířské , tesařské a pokrývačské práce. Provádíme rekonstrukce a stavbu střech, teras, balkonů, pergol či stání pro auta včetně klempíř. . .

CZ ISOLATION s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

David Chmelař

Nabízím izolatérské práce. Provádím izolace střech, balkónů, teras, spodních staveb a jezírek. hydroizolace plochých střech, teras, bazénů, zahradních. . .

David Pátek

Provádíme, veškeré hydroizolace plochých střech, teras, bazénů a skládek. Izolace staveb-proti radonu, chemikáliím a ropným produktům

 • Oslavany

David Skřivan

Zabýváme se generální opravou a hydroizolací střech, balkonů i teras. Provádíme spodní izolace, bazény, jezírka, tesařské a výškové práce včetně odklí. . .

David Šmatera

Provádíme hydroizolace plochých střech, balkonů, teras a základových desek u novostaveb. Nabízíme fólie pro bazény, jezírka, reklamu a autoplachty.

David Volf

Provádíme veškeré hydroizolatérské práce. Hydroizolace střech, teras, balkónů, bazénů, jímek atd. Drobné zednické práce.

 • Olšany

DEKR-STAV s.r.o.

Stavební firma, stavebnictví - půdní vestavby na klíč, klempířské práce, oplechování fasády, plechové střechy, provedení oplechování, žlaby, svody, at. . .

DIST, s.r.o.

Návrhy a realizace vodotěsných a tepelných izolací plochých a šikmých střech, izolace proti radonu. Hydroizolace balkonů, teras a bazénů. Tepelné izol. . .

DM IZOL s.r.o.

Zabýváme se hydroizolacemi z fólií. Provádíme izolace střech, balkónů, teras, jezírek, rybníčků a bazénů z fólií. Provádíme izolace proti radonu, vlhk. . .

DRDA - STAIS s.r.o.

SANACE A HYDROIZOLACE, INJEKTÁŽE, IZOLACE ZÁKLADOVÝCH DESEK, ŘEŠENÍ IZOLACE BALKONů A TERAS. IZOLACE MĚKČENÝM PVC Projekty sanačních úprav. Autodoprav. . .

Dvořák - střechy s.r.o.

Realizujeme kompletně i částečně šikmé i rovné střechy, renovace a hydroizolace střech, tesařské a klempířské práce. Provádíme izolace teras, balkónů, . . .

Dvořan IZOLMONT Bzenec, s.r.o.

Společnost Dvořan IZOLMONT Bzenec s. r. o. nabízí tyto odborné práce: kompletní provedení plochých a sedlových střech na klíč, klempířské, tesařské a po. . .

Eduard Portych - Stavební klempířství - hydroizolace

Provádíme komplexní realizaci střech vč. klempířských prací a hydroizolace staveb, zejména rovinných střech, balkónů a teras z mat. PVC folií zn. Prot. . .

 • Lázně Bělohrad

Fiplast, s.r.o.

Provádíme hydroizolace plochých a mírně šikmých střech včetně zateplení, balkonů i teras. Poskytujeme zemní izolace proti vodě či radonu.

FREEDEPOT s.r.o.

Výroba a prodej hydroizolační fólie KABF pro hydroizolace a sanace spodních staveb, podřezávky zdiva i sanaci při rekonstrukci historických a starších. . .

Gamaizol

Provádíme hydroizolace a zateplení plochých střech, teras, balkonů a základů, zelené střechy. Nabízíme klempířské práce a okamžité opravy havarijních . . .

Gerišer - Hydroizolace Svitavy

Hydroizolace, izolace plochých střech, teras a balkonů.

H-IZOL Liberec s.r.o.

Hydroizolace. Nabídka izolačních prací. Provádíme izolace plochých střech, teras, bazénů, jezírek a vodních nádrží.

Hizol, s.r.o.

Hlavním programem firmy je realizace hydroizolací plochých a šikmých střech, střešních zahrad, teras a balkónů. Hydroizolace staveb, zemní izolace pro. . .

HYDRO - IZOL CZ, s.r.o.

Ploché střechy, hydroizolace balkonů a teras. Provádíme hydroizolace a tepelné izolace střech šikmých i plochých (mechanicky kotvených, se zatížením ne. . .

Ing. Luboš Viták

Provádíme rekonstrukce balkónů, teras, zateplování objektů a hydroizolace střech.

 • Jablonec nad Nisou

ispir s.r.o.

Provádíme montáže a demontáže ocelových hal, hydroizolace, vč. hydroizolace teras.

 • Praha 10

Ivan Brožek - Ibro

Nabízíme barevné epoxidové i lité podlahové stěrky a nátěry pro garáže, dílny, sklady či byty. Provádíme hydroizolace balkonů, teras, bazénů i jímek.

Ivo Vyoral

hydroizolace plochých střech hydroizolace teras hydroizolace balkonu hydroizolace spodních staveb hydroizolace bazénů a jezírek hydroizolace i se zate. . .

IZOFOL

Provádíme hydroizolace systémů včetně zateplování plochých střech. Zajistíme Vám hydroizolaci staveb, střech, teras a balkonů, hydroizolaci zahradních. . .

IZOLACE ČEVO s.r.o.

Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, izolace bazénů, jezírek a jímek, zemní izolace, speciální izolace. Dále nabízíme veškeré klempířské prá. . .

 • Tábor

Izolace - Danijel

Provádím hydroizolace spodních staveb, střech a teras - asfaltové pásy a PVC fólie. Dále také zateplování střech polystyrénem či vatou, pokládku OSB d. . .

Izolace Frič

Provádíme hydroizolace plochých střech včetně zateplení, izolace základových desek domů proti vodě i radonu, teras, balkonů a bazénů. Zaměřujeme se ta. . .

IZOLACE HK

Provádíme veškeré izolace potrubí, těles, vzduchotechniky, izolace a hydroizolace plochých střech, mostů, teras, proti ropným produktům, radonu. Klemp. . .

Izolace Mlíčka

Nabídka pokrývačských, klempířských, izolatérských, zednických a zámečnických prací. Nabízíme stavební izolace, hydroizolace plochých a šikmých střech. . .

Izolace M, s.r.o.

Provádíme hydroizolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, stékající a tlakové vodě, izolace proti radonu, metanu. Izolace bazénů, zahradních jezír. . .

Izolace PM

Provádím izolační a zateplovací práce. Zaměřujeme se na ploché střechy panelových domů, obytných domů, rodinných domů, administrativní budovy, průmysl. . .

Izolace Praha.cz - Josef Matouš

Provádíme hydroizolace plochých střech, balkonů, teras, garáží, hal, zahradních jezírek, nátěry střech, výškové práce. Folie proti zatékání.

IZOLACE Urban

Hydroizolace a rekonstr. plochých střech, teras a balkónů (včetně zateplení či zatravnění). Izolace základů domů, sklepů a jímek proti tlakové vodě či. . .

Izolatérství Jan Šmíd

Děláme hydroizolace staveb – plochých střech, balkónů, bazénů, jezírek a základů. Kompletně realizujeme ploché střechy, světlíky, hromosvody a klempíř. . .

Izolatérství Pavel Jandejska

Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, balkonů, bazénů, zemní izolace proti radonu a vodě.

Izolatérství Petr Blaha

Provádíme hydroizolace garáží, balkonů, teras, plochých a mírně šikmých střech včetně zateplení. Používáme norský fóliový systém Protan.

IZOLCZECH s.r.o.

HYDROIZOLACE FÓLIOVÝM SYSTÉMEM - FATRAFOL. Provádíme rekonstrukce plochých střech, teras, balkonů včetně oplechování poplastovaným bezúdržbovým plec. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr