Katalog dodavatelů

Zobrazeno 33 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

D.B.M. izolace s.r.o.

Společnost D.B.M. Izolace se zabývá nástřikem pěnových izolací a hydroizolačních membrán. Nabízíme účinné řešení na jakýkoli problém související s izolováním. Naší předností jsou zkušení aplikátoři chytré kvalitní izolace a aplikační soustavy nejvyšší kva…


B.R.D. stavební s.r.o.

Provádíme hydroizolace, zateplení a zateplování střech, balkonů, teras, bazénů, sklepů a jímek, sanace, vysušování a odvlhčování betonových konstrukcí. . .

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Chemia System Geo jakožto držitel certifikátu ISO 9001 a 14001 poskytuje špičkové služby v oblasti ekologických staveb. Zakládá si na kvalitě materiál. . .

David Volf

Provádíme veškeré hydroizolatérské práce. Hydroizolace střech, teras, balkónů, bazénů, jímek atd. Drobné zednické práce.

 • Olšany

D.B.M. izolace s.r.o.

Společnost D. B. M. Izolace se zabývá nástřikem pěnových izolací a hydroizolačních membrán. Nabízíme účinné řešení na jakýkoli problém související s izo. . .

Dvořák - střechy s.r.o.

Realizujeme kompletně i částečně šikmé i rovné střechy, renovace a hydroizolace střech, tesařské a klempířské práce. Provádíme izolace teras, balkónů, . . .

Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Provádíme izolace plochých a šikmých střech, izolace spodních staveb, bazénů, jezírek a jímek. Dále provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. . .

HYDRO - IZOL CZ, s.r.o.

Ploché střechy, hydroizolace balkonů a teras. Provádíme hydroizolace a tepelné izolace střech šikmých i plochých (mechanicky kotvených, se zatížením ne. . .

IKV-izolace - Jaroslav Václav

Ploché střechy - na klíč. Hydroizolace střech včetně zateplení i spádového - klempířské práce, hromosvody vč, revize, izolace proti radonu, hydroizolační. . .

 • Praha 10

INZAMO Jindřichův Hradec s.r.o.

Provádění vodotěsných izolací střech, teras, balkonů, jímek, bazénů. Provádění izolací spodní stavby.

 • Žirovnice

Ivan Brožek - Ibro

Nabízíme barevné epoxidové i lité podlahové stěrky a nátěry pro garáže, dílny, sklady či byty. Provádíme hydroizolace balkonů, teras, bazénů i jímek.

IZOKRAT, spol. s r.o.

Zateplení plochých střech, izolace spodních staveb, poradenství v oblasti hydroizolaci, spodní izolace proti zemní vlhkosti, protiradonové bariéry, iz. . .

IZOLACE ČEVO, s.r.o.

Firma provádí hydroizolace plochých střech, spodní stavby, izolace bazénů a jímek. Dále nabízíme veškeré klempířské práce.

 • Slapy u Tábora

IZOLACE ČEVO s.r.o.

Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, izolace bazénů, jezírek a jímek, zemní izolace, speciální izolace. Dále nabízíme veškeré klempířské prá. . .

 • Tábor

IZOLACE Urban

Hydroizolace a rekonstr. plochých střech, teras a balkónů (včetně zateplení či zatravnění). Izolace základů domů, sklepů a jímek proti tlakové vodě či. . .

IZOLCZECH s.r.o.

HYDROIZOLACE FÓLIOVÝM SYSTÉMEM - FATRAFOL. Provádíme rekonstrukce plochých střech, teras, balkonů včetně oplechování poplastovaným bezúdržbovým plec. . .

Jaroslav Císař

¤ Izolatérství ¤ Obchodní a poradenská činnost ¤ Půjčovna el. nářadí ¤ Hydroizolace, rekonstrukce a zateplení plochých střešních plášťů. ¤ Izolace. . .

Jiří Basl

Provádíme hydroizolace plochých střech, základů a jímek či protiradonové a tepelné izolace.

 • Praha, Chodov

Josef Záruba

OBCHODNÍ STAVEBNÍ ČINNOST zaměřená na sanace vlhkého zdiva, betonových konstrukcí, hydroizolace, izolace - jímky, septiky, jezírka, bazény, vodojemy, . . .

Kamil Hrubý

Zabývám se opravami, servisem a montážemi jezírek i filtračních systémů. Dále provádím hydroizolace střech, balkonů, teras, základových desek či jímek. . .

Luboš Hes

Provádíme hydroizolace plochých a vegetačních střech, spodních staveb, teras, balkonů, zahradních jezírek, jímek a bazénů. Izolace proti radonu a ropn. . .

LUSTY spol. s r.o.

V rámci České republiky zajišťujeme komplexní hydroizolační práce PVC folií živičnými systémy, hydroizolace střech, střešní pláště, provádíme hydroizo. . .

 • Liberec

Marek Kyselák

Hydroizolace. Nabízíme návrhy, dodání a montáž hydroizolací a izolačních systémů. Provádíme hydroizolace plochých střech včetně zateplení, izolace bal. . .

Matěj Malecha

Firma nabízí opravy oken, dveří, vrat, mytí dlažeb, fasád, jejich impregnace proti vodě, mechům, řasám, špíně.

MOPED s.r.o.

Hydroizolace a sanace, dodatečná vodorovná a svislá izolace zdiva, injektáže stavebních konstrukcí, izolace spodních staveb, nádrží, jímek atd. . Protipožárn. . .

NOVÝ PROJEKT s.r.o.

Provádíme hydroizolace plochých střech (včetně zateplení), teras a spodních staveb-základových desek. Kompletní zateplení budov. Dále provádíme sanace. . .

Pavel Baráček

STAVBA : . prodej nádrží na vodu, jímek a septiků, ČOV, stavba plotů a gabionových stěn(ploty, opěrné zdi) obkladačské práce , sádrokarton, IZOLACE PU PĚ. . .

 • Borovany

REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o.

Sanační práce, stříkané betony, statické zesilování, průmyslové podlahy, stavební chemie Nosným článkem společnosti jsou sanace železobetonových konstrukc. . .

 • Svitavy

REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o.

Sanační práce, stříkané betony, statické zesilování, průmyslové podlahy, stavební chemie Nosným článkem společnosti jsou sanace železobetonových konstruk. . .

S.B.Havířov

Provádíme rekonstrukce a hydroizolace střech, kanálů, jímek, septiků, izolace potrubí, krovů a podlah, zateplování domů, tesařské a zednické práce, el. . .

sdružení BETY - Hydroizolace spodních staveb,střech,mostů,vod. nádrží,jezer,balkónů,teras,skládek

Firma sdružení BETY působí na trhu od roku 1993, která se od svého prvopočátku zabývá hydroizolacemi staveb. Základním cílem naší Firmy je úplná spokoj. . .

Stanislav Pavlásek

Děláme kompletní hydroizolace plochých střech, balkonů, lodžií, jímek, jezírek, bazénů, atd.

 • Brno-Slatina

UNISOF ES, spol. s r.o.

Hydroizolace staveb, zemědělských staveb, jímek na kejdu, silážních žlabů, retenčních nádrží, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, proti tlakové vod. . .

Václav Kašpar

Naše společnost Střechy Kašpar Pardubice má pro Vás vhodná řešení, které Vám nabízí v podobě zateplení střech, sklepů a teras. Hydroizolace plochých s. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr