Katalog dodavatelů

Zobrazeno 991 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Fatra, a.s.

Fatra, a.s. patří mezi významné zpracovatele plastů (PVC, PE a PET). Základní výrobkové skupiny jsou: podlahové krytiny pod značkou LINO FATRA, THERMOFIX, FATRACLICK, IMPERIO, RS-CLICK,WELL-CLICK; izolační fólie FATRAFOL - střešní, zemní, jezírkové a spec…

Dušan Markl

Provádíme lepenkové střechy a hydroizolace. Fasádní systémy. Dále nabízíme natěračské, malířské práce, protipožární nátěry. Zednické, obkladačské, výkopové a bourací práce. Nabízíme úklidové práce.

Lukáš Zajíc

Návrhy realizace zahrad, údržba zeleně, trávníky, živý plot, stavba jezírek, zahradní jezírko, zemní práce, bourací práce, nátěry plechových střech, hydroizolace, pokládky dlažeb


Hydroizolace staveb

Firma se zabývá hydroizolacemi staveb, střech, balkonů, teras, jezírek. Působí po celé ČR.

Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

ABISKO, s.r.o.

Provádíme hydroizolace a rekonstrukce střech a spodních staveb. Zateplování objektů, panelových domů.

ABV, s.r.o.

Firma provádí hydroizolace a sanace betonových i železobetonových konstrukcí a spár.

AG Hammer, s.r.o.

AG HAMMER - Malíři pokojů Praha, malířské práce, malování bytů, fasády, nátěry fasád, výškové práce, nátěry střech, hydroizolace střech, vše na profe. . .

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

Ako servis, a.s.

Nabízíme hydroizolace plochých střech a spodních staveb, tepelné izolace plochých střech.

 • Praha-Zličín

Alena Drahorádová-Nátěrové hmoty,staveb.chemie

Specializovaný prodej veškerých nátěrových hmot a příslušenství. Poradenská služba v oboru, návrhy nátěrových systémů, pro hobby i průmysl, maloobchodní a. . .

 • Uhlířské Janovice

Aleš Javorský

Nabízím hydroizolace plochých střech, zateplení, klempířské a pokrývačské práce.

 • Ostrava, Poruba

Aleš Kosina

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru hydroizolačních systémů. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které re. . .

Aleš Mentberger - Aker

prodáváme keramické obklady a dlažby zahraničních a tuzemských výrobců, dlažby a přelivové hrany na bazény , dlažby a schodnice na terasy a pergoly , obk. . .

Aleš Mušinský

Nabízíme izolace a nátěry střech na profesionální úrovni. Poskytujeme odborné poradenství a především efektivní řešení z oblasti hydroizolace střech a. . .

Aleš Nohejl

Opravy rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech, opravy a rekonstrukce komínů, sádrokartonářské a zednické pr. . .

Aleš Paździora s.r.o.

Údržba budov, sádrokartonářské práce, dekorativní stříkané omítky, hydroizolace spodních staveb včetně odvodnění, chodníky a schody ze zámkové dlažby, . . .

 • Karviná, Hranice

Alfa construct s.r.o.

Okna a dveře, střechy, fasády.

ALFA CZ s.r.o.

Střechy. Pokrývačské práce, střešní okna, tesařské práce, hydroizolace střech, výškové práce, povrchové úpravy, klempířské práce, hromosvody, stavební. . .

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

Alfréd Urbanský - Izolace

Izolace potrubí, horkovodů, parovodů. Izolace VZT, protipožární izolace VZT, sádrokartony, hydroizolace.

 • Opava

ALL-IZOL MONT s.r.o.

Stavební firma se zaměřením na zateplování fasád objektů, sanaci a opravy zateplovacích systemů, speciální izolace, hydroizolace, technické izolace, p. . .

ALL REKO CZ s.r.o.

Firma dělá výkopové, bourací práce mini bagrem hydroizolace střech, základových desek, balkonů,

 • Praha-Zbraslav

All Roof s.r.o.

Provádíme zateplení a hydroizolace střech. Specializujeme se na ploché střechy, terasy, balkóny, spodní izolace staveb, zelené střechy.

ALMONT stavby a rekonstrukce, s.r.o.

Stavby a rekonstrukce objektů, výstavba dřevostaveb, dodávky a montáž oken a dveří, rekonstrukce teras a balkonů, hydroizolace. plastová okna, dřevěná o. . .

Alois KUHN

Hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb, balkonů, teras

Altmann Group s.r.o.

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, střecha, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířs. . .

 • Praha 8

ALVA 92 a.s.

Stavební firma se zaměřením na opravy střech a fasád.

AMCOR - american corporation

Hydroshield - Asfaltový program Rádi bychom Vás seznámili s kvalitními modifikovanými asfaltovými nátěrovými hmotami a tmely , obsahující tříděné . . .

AMCO, spol. s r.o.

Výroba čisticí chemie - průmyslové čističe a odmašťovače , stavební chemie - krystalická hydroizolace CONSEAL, průmyslová a požární chemie. Prodej . . .

Amstavby

■novostavby ■montáž sádrokartonu ■obklady a dlažby ■rekonstrukce ■púdní vestavby ■bytová jádra ■hrubé . . .

Andrii Vdovyn

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, střecha, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířs. . .

 • Praha 14

ANGUS, v. o. s.

Nabízíme hydroizolace plochých a zelených střech, balkónů, bazénů, parkovišť a garáží. Provádíme také hydroizolace spodních staveb proti vodě a Radonu. . .

 • Nová Paka

Antonín Hanák

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, podlahy, stropy, sádrokartonářské práce, malování, elektroinstalatérské práce, tope. . .

 • Svitavy

Antonín Kapalín, autorizovaný stavitel

Činnost v oblasti realizace staveb -rekonstrukce-projekty-stavby hydroizolace a tepel. izolace suterénů a spodní stavby, projekt. návrh a realizace i. . .

 • Praha 8, Kobylisy

Antonín Ondrůšek - zemní a výkopové práce

Firma se zabývá všeobecnými výkopovými pracemi. Provádí výkopy inženýrských sítí, hydroizolace staveb, dále terénní úpravy, dláždění chodníků, neřízen. . .

Antonín Zacios

Zaměřujeme se na zednické, instalatérské, zámečnické, výškové a truhlářské práce. Nabízíme hydroizolace domů či renovace balkónů.

Antonín Záruba

Zaměřujeme se na realizaci staveb. Nabízíme zednické práce, zateplování fasád, pokládku podlah, realizaci plotů, fasád domů. Provádíme přestavby bytov. . .

ANVI TRADE s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod podlahových krytin a podlahové chemie, vyrovnávacích hmot, lepidel.

APLIX servis s.r.o.

Stavební hydroizolace betonových konstrukcí krystalizaci

Aquaizolace spol.sr.o.

stavební činnost se zaměřením na hydroizolace a tepelné izolace, klempířské práce

AQUASAN IZOLACE s.r.o.

SANACE VLHKÉHO ZDIVA, hydroizolace staveb, podřezávání zdiva, svislé hydroizolace, plošné hydroizolace podlah, hydroizolace základových desek, drenáž. . .

Arnak, s.r.o.

Maloobchod, výroba plachat, plachtovin

ARTISAN CZ spol. s r.o.

Vysušování zdiva mechanickými metodami tj. vložením dodatečné vodorovné hydroizolace do zdiva a to metodou podřezání strojní řetězovou pilou, lanovou . . .

Artur Češka

Provádíme kompletní zateplování objektů včetně fasádních prací. Dále se zaměřujeme na rekonstrukce domů, bytů, chat, kdy poskytujeme následující práce: . . .

AsA-střechy s.r.o.

Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce střech starších domů. Samozřejmostí naší firmy je poradenská činnost a posouzení stávajícíh. . .

ASFALTELAST, spol. s r.o.

Hydroizolace a prodej asfaltových pásu.

ASPO OLOMOUC, spol. s r.o.

Společnost se prezentuje na stavebním trhu od 14. 6. 2001, kdy byla zapsána do OR. Firma se zabývá izolacemi obvodových plášťů budov kontaktními zatep. . .

 • Olomouc

Austin

-Hydroizolace -revitalizace panelových domů -Inženýrská činnost ve stavebnictví -zeteplení domů

 • Město Touškov

AUSTIS a.s.

výrobce nátěrových hmot a stavební chemie

Avalon PRO, s.r.o.

Dovozce: střešní okna a schody Fakro, folie a pásky Eurovent, doplňky pro střechy. Prodej, montáž: okna euro a PVC, dveře vnitřní a vchodové, garážov. . .

Avantis spol. s r.o.

Nabízíme kompletní rozsah izolací stavebních objektů, sanace střech, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, zateplení objektů, posudky a prodej izo. . .

Axiawood construct s.r.o.

Nízkoenergetické a pasivní stavby na bázi dřeva, kompletní dodávky střech, speciální tesařské konstrukce, základové desky, lité podlahy, fasády, sádro. . .

 • Uherské Hradiště

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr