Katalog dodavatelů

Zobrazeno 3 107 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Stavitelství ST s.r.o.

Jsme stavební firma zabývající se kompletní realizací staveb. Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč, hrubé stavby, zemní práce, rekonstrukce na klíč, zateplení fasády a další.

D.L.A.R. s.r.o.

Firma provádí veškeré stavební práce, působí v Praze a okolí.

Petr Hladík

Provádíme veškeré zednické práce, zateplování či fasády. Nabízíme výstavbu nových a rekonstrukce stávajících domů. Obklady a dlažby.


Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Realizace omítek, fasád a podlah.

Firma delá omítky, fasády a podlahy

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

AAA Barvy s.r.o.

Prodej barev a laků, lazur, stěrek, omítek, , zateplovacích systémů, dekoračních systémů značek Colorlak, Dulux, Stavební Chemie Slaný, Oikos, Xyladec. . .

AAA Střechy a Stavby

Poskytují veškeré stavební práce novostavby, rekonstrukce, střechy, fasády izolace a jiné. Také poskytují projektovou činnost.

A A A - Záchranná technická služba,spol. s r.o.

stavební práce - elektroinstalační práce, revire elektra, instalatérské práce, sklenářské práce, výmalba, fasády, zateplovací systémy.

ABAJLONG s.r.o.

Dodávka a montáže sádrokartonu, minerálních podhledů, tepelné a zvukové izolace, fasady, zednice, obkladačske a maliřske prace, dřevostavby.

ABALAK Výškové práce

Provádíme opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, komínů a fasád. Montujeme ocelové konstrukce, reklamní plachty, bilboardy. Provádíme reklam. . .

ABCD - CZ s.r.o.

Provádíme Fasády, Omítky, Hliněné omítky, Benátské štuky.

ABC Techsystem, s.r.o.

Nabídka stavebních prací. Prodáváme stavební materiál na střechy Tondach, Bramac, KM Beta, IKO, střešní okna Velux, Roto, sádrokartony, zdicí malty a . . .

AB design Czech s.r.o.

Zajišťujeme kompletní reklamní služby, lepené reklamy, malby na fasády, potisk auto plachet a pracovních oděvů, tisk reklamních bannerů, polepy vozide. . .

ABL Company s.r.o.

Naše firma vyrábí a montuje hliníkové a plastové okna a dveře, prosklené fasády, zimní zahrady, garážová vrata. Včetně vybourání a zednického zapraven. . .

AB stavby s.r.o.

Provádíme stavební práce - stavby na klíč, fasády, rekonstrukce, zemní, výkopové a bourací práce.

 • Košíky

AB systém CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce včetně dodávky rozvodů elektro, voda, topení, plyn. REkonstrukce koupelen, obklady dlažby, rekonstrukce bytových ja. . .

 • Hořovice

AB Trading Ing. Pavel Abrahám

Firma se zabývá prodejem prodejem profil. dřeva na dřevěné fasády CEDR, THERMOWOOD, MODŘÍN a pod. , pro výrobu masivních teras GARAPA, MASSARANDUBA, BA. . .

 • Praha 9

ACER DESIGN s.r.o.

Nabízíme truhlářskou výrobu. Prodáváme nátěry OSMO color, dřevěné podlahy, terasy, fasády, palubky, laminátové podlahy. Realizujeme interiéry, projekt. . .

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

A-Construct s.r.o.

Naše hlavni obory v současné dobe jsou: zemni prace, terenni úpravy, práce bagrem, nákladní autododoprava i nad 7, 5t. Stavba opěrných zdí a plotu - Ga. . .

 • Chotyně

AC TECHNIK, s.r.o.

Provádíme stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů i interiérů na klíč. Nabízíme fasády, obklady, dlažby, sanace i silnoproudé a slaboproudé. . .

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

ADAM & ROMAN STŘECHY, s.r.o.

Zabýváme se tesařskými, klempířskými, pokrývačskými a zednickými pracemi. Zajišťujeme dodání střešní krytiny, stavbu lešení, fasády, zateplení a další. . .

a d a p plus s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí veškeré práce. Např. demolice, základové desky, bytová jádra, rekonstrukce, bytové domy, rodinné domy, haly, bioply. . .

ADRAK, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky a rekonstrukce staveb rodinné domy na klíč střešní pláště izolace proti vodě zateplené fasády bazény obklady a dlažby těsn. . .

Adrián Klimčák

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby i fasády...

 • Sloup

ADUET reklama

Světelná reklama - Světelné reklamy vyrobíme v nejrůznějších tvarech a velikostech. Světelná písmena, světelné panely. Zdroj světla LED diody anebo z. . .

Adům.cz, s. r. o.

Prodej fólií a komponentů pro zateplování, levné fasády; kvalitní zateplení stropů, podhledů, krovů, střechy, podlahy; zateplování dutin staveb foukan. . .

 • Plzeň 3, Jižní Předměstí

Advanced Materials - JTJ, s.r.o.

Vyrábíme fotokatalytickou nátěrovou technologii multifunkčních nátěrů FN®. Nátěrová vrstva vytváří, je-li nasvícena světlem obsahujícím UV záření, vys. . .

Advertus s.r.o.

Souhrná stavební činnost, novostavby i rekonstrukce. Zateplení fasády. Demoliční práce. Vše spolehlivě a rychle.

 • Praha 10

ae ALTER EGO, s.r.o.

Nabídka grafických návrhů, tiskovin, polepů aut a výloh, maleb na fasády, billboardů a reklamních předmětů. Výroba reklamy.

AEROTEC DO s.r.o.

Firma AEROTEC DO s. r. o. se zabývá Stavebnictvím, Fasády, Sádrokartony, Železobetonovými konstrukcemi, obklady a dlažby, Stavbou a zděním, Betonážemi a. . .

 • Hradec Králové

Agentura RESO Zlín

výroba reklamy, grafické a plotrové studio, prospekty, katalogy, publikace, reklama na automobily, orientační a informační systémy, dárkové předměty, . . .

AG Hammer, s.r.o.

AG HAMMER - Malíři pokojů Praha, malířské práce, malování bytů, fasády, nátěry fasád, výškové práce, nátěry střech, hydroizolace střech, vše na profe. . .

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

AGIS s.r.o.

Nabízíme veškerou stavební činnost.

 • Praha 13

AGLAST s.r.o.

Mezi naše služby patří rekonstrukce staveb, zámková dlažba, dlažby, stavby na klíč, fasády, stavební práce, rekonstrukce domů a zednické práce.

 • Újezd u Tišnova

A GRIF - malířské a lakýrnické práce

A Grif -Provádíme malířské, tapetářské, sádrokartonářské a natěračské práce. Natíráme fasády, stěrkujeme omítky a lepíme interiérové dekorativní lišty. . . .

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

AIZOL STAVEBNINY, s.r.o.

Profi Partner pro střechy, fasády a izolace. Váš dodavatel pro betonové, pálené, vlnité, plechové, plastové a bitumenové krytiny. Dále v nabídce šinde. . .

AIZOL STAVEBNINY, s.r.o.

Nabízíme sortiment v oblasti střechy, fasády, izolace, pěnový a extrudovaný polystyren, střešní krytiny. Prodej fasádních, izolačních systémů.

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

A - jeto a-z

Provádíme výstavby a rekonstrukce domů či bytových jader. Zajišťujeme obkladačské práce, sádrokartony, fasády, vodoinstalace či plovoucí podlahy.

 • Mimoň

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AKCOLOR spol. s r.o.

- Výhradní dovozce nátěrových hmot CAP ARREGHINI S. p. A. Italia - Nátěrové hmoty na ocel, pozinkované materiály, slitiny, lehké ko. . .

Alan Bíl

Provedeme komplexní realizaci Vašeho domu na klíč, pokládky obkladů a dlažeb, stavby plotů a další stavební činnost. Nabízíme zednické práce, rekonstr. . .

ALBET metal, s.r.o.

V rámci České republiky dodáváme ocelové konstrukce, hliníkové systémy, okna, dveře, zimní zahrady, fasády, dělící stěny, průmyslové a atypické hliník. . .

 • Praha 16

Alcon spol. s r.o.

Stavební firma

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr