Katalog dodavatelů

Zobrazeno 205 dodavatelů

ABC office s.r.o.

Výrobní a interiérová firma, zabývající se zejména dodávkami kancelářského nábytku a profesionálních interiérů, 20 typů nábytku z Itálie a Polska. Vyr. . .

ab concept & design s.r.o. - realizace interiérů na klíč, prodej nábytku

Zajišťujeme kompletní řešení interiérů, služby architekta a dodávku veškerého sortimentu nábytku včetně doplňků. Vybavení domů, bytů, penziónů i hotel. . .

AJAX CZ s.r.o.

Nabízíme Vám zdravotnický a kancelářský nábytek, který je bezpečný, kvalitní a za příznivou cenu. Od polohovacích lůžek, přes zdravotní matrace, dět. . .

Akit s.r.o.

Společnost AKIT vznikla v roce 1992 jako česká interiérová firma s cílem poskytovat špičkové komplexní řešení a služby v oblasti realizace interiérů. . . .

Albert Kortiš

Dodávky a montáže plastových oken a dveří, rekonstrukce interiérů i exteriérů. Prodej stavebního materiálu. Výroba veškerého nábytku, truhlářské a t. . .

 • Herálec u Havlíčkova Brodu

Aleš Musil

Zabýváme se zakázkovou výrobou atypického i standardního nábytku. Dodávky včetně montáže.

 • Rozseč nad Kunštátem

ALEŠ PROCHÁZKA

Obchodní, výrobní a realizační firma zajišťující dodávky nábytku a interiérových celků všech druhů včetně širokého spektra doplňkových služeb a prací. . . .

Aleš Rambousek - truhlářství

Zakázková výroba nábytku, kuchyní, vestavěných skříní a dětského nábytku. Dodávka a montáž dveří a zárubní Sapeli. Provádění podlahářství. Výroba perg. . .

 • Lysá nad Labem

Alois Krobot

Zakázková výroba nábytku. Kompletní dodávky vybavení interiérů RD, komerčních prostor, hotelů, restaurací, lékáren a ordinací lékařů.

AL PROXIMA s.r.o.

Provozujeme zahradnictví, návrhy a realizace zahrad na klíč. Nabídka komplexních zahradních služeb včetně údržby, průklestů a kácení stromů. Dodávka z. . .

AL-VO ATELIÉR, s.r.o.

Provádíme návrhy a projekty staveb, veřejných prostranství, zahrad, i projekty interiérů. Nabízíme dodávky nábytku, inženýrské činnosti a poradenství. . . .

AMBIENT interier, s.r.o.

grafické návrhy a realizace interiérů, zakázková výroba atypického nábytku do bytů a rodinných domů, výroba nábytku do kanceláří, Dodávka židlí, osv. . .

Antonín Míka

Výroba eurooken, dveří, dřevěných schodišť, bytového nábytku, kuchyní a vybavení restaurací. Zhotovení šatních skříní a botníků. Dodávka stavebního ře. . .

Archa interier, s.r.o.

Pronájem montážních vysokozdvižných plošina. Dodávka a montáž kancelářského nábytku HOBIS.

 • Litvínov

Art&Decor Interiér, Ing Sylvie Bílková

Přímý dovozce dekoračních látek zn. KOBE, Dekortex, Yebane, Cesaro, Velana z Holandska, Španělska, Belgie, Slovinska, garnýží, tapet, exklusivních tapet. . .

Atelier-S, a.s.

Společnost byla založena v r. 1990 p. Šrámkem. Původně se soustřeďovala na restaurátorské práce, dopracování a dovyrobení replik a také výrobu nábytk. . .

ATEX spol. s r.o.

Dodávky kancelářského nábytku a židlí. Dodávka výpočetní a kancelářské techniky. Služba externích obchodníků.

Atik

Výroba kuchyňského nábytku vč, dodávky všech spotřebičů s montáží. Prodej všech doplňků , které Vám v kuchyni slouží a zpříjemní Vaše vaření

Autopůjčovna LS

Zajišťujeme půjčovnu dodávek, stěhování, nákladní taxi, autodopravu, vyklízení, montáž nábytku.

Axman

Naše firma nabízí široké spektrum prací v oborech: - rekonstrukce bytových jader a koupelen - položení obkladů a dlažby - elektroinstalace - výrob. . .

 • Brno

Bazény Morava v.o.s.

výroba , dodávka bazénů, dodávka a prodej veškeré bazénové technologie, vč. bazénové chemie, dodávka SPA, zastřešení¨bazénů, zahradního nábytku

BB DESIGN Czech Republic s.r.o.

Společnost je již více jak 7 let na trhu a zabývá se dodávkou bytových, hotelových a kancelářských interierů. Zabýváme se výrobou a prodejem kancelář. . .

BB FORM ateliér, s.r.o.

Zabýváme se kompletními dodávkami interiéru, výrobou atypického nábytku, designových prvků , svítidel a výtvarných děl.

B.D.R. Interior, spol. s r.o.

Firma nabízí zpracování návrhů interiérů. Kompletní realizace na klíč od projektového zpracování po realizaci. Dodávky kancelářského, bytového, školní. . .

B.D.R. Interior , spol. s r.o.

Naše firma se zabývá : Dodávkou kancelářského nábytku a zakázkovou výrobou

 • Praha 8

BEILOU-Milan Zubek

Výroba, prodej a montáž parket, kantovky, nepravidelné kantovky(rošády) a plovoucích podlah , interiérových obložkových dveří, zakázková výroba nábytku a k. . .

Bemet, s.r.o.

Prodáváme a dodáváme řezné nástroje pro soustružení a frézování, upínací nářadí pro CNC stroje, měřidla a ruční nářadí. Máme regionální zastoupení fir. . .

BERA Haus s.r.o.

Prodej skla a porcelánu značky Villeroy Boch. prodej nábytku zahraničního kvalitního designového a dodávka interiéru na klíč. www. ranny. cz

Bobr Nábytek - Jitka Drábková

BOBR Nábytek se zabývá výrobou atypického nábytku z masivu, solitérů i ucelených celků kompletních bytových jednotek, realizací interiérů restaurací b. . .

Bohuslav Kuthan

* montáž plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří * montáž interierových dveří a obložky * dodávka a montáž . . .

Bowos s. r. o.

´´Nejen dřevo ve Vašem interiéru a exteriéru´´ podlahy, schody, interiérové dveře, terasy. Dodávka a montáž všech typů podlah, dále se naše firm. . .

BUSCH Pelhřimov s.r.o.

Firma se specializuje na technologický nábytek určený pro letištní terminály, výpočetní střediska, dispečinky, velíny, telekomunikační pracoviště, lab. . .

Buštík-stavební práce

Stavební firma provádí: - stavební a dokončovací práce - dodávka a montáž plastových, hliníkových oken a dveří zn. REHAU - montáž sádrokartonů, půd. . .

ČEKOV s.r.o.

Naše firma působí na trhu od roku 1991 a zabývá se kompletní výrobou z oceli, mosazi, nerezu a hliníku a to od nábytku, vybavení interiérů a obchodů a. . .

CR Design LTD, organizační složka

Firma se zabývá návrhy a vlastní realizací interiérů obchodů, zařízením prodejen a dalších komerčních prostor. Výrobou a kompletací tohoto zařízení, v. . .

Daniel Zoubek

Provoz dopravy dodávkami Renault Master Maxi o nosnosti 1, 5 t. Přeprava a doručování zboží, nábytku. Nabídka stěhování. Ložná plocha je 3, 7 x 1, 7m.

 • Liberec VI-Rochlice

David Bednář

Výroba, dodávka, montáž - Nábytku z lamina, masivu ( Kuchyňského, bytového, školního, interiérového )

 • Vlašim

David Moláček

Naše truhlárna nabízí zakázkovou výrobu nábytku ze všech materiálů. Provádíme 3D návrhy a dodávky vestavěných elektrospotřebičů.

DESIGN AGENCY, s.r.o.

Návrhy a realizace interiérů, komplexní dodávka interiérů, prodej nábytku, osvětlení a doplňků. Naše služby jsou zaměření prostoru, architektonická st. . .

Domidio spol.s r.o.

Kompletní realizace interiérů na klíč, včetně návrhu, stavebních prací, dodávek nábytků, koberců, technologii výdejních linek jídelen, vybavení kancel. . .

DOMO MORAVIA s.r.o.

Kompletní servis pro bydlení : Návrhy a realizace interiérů. Architektonické studie. Služby bytového architekta a designéra. Návrhy a výroba nábytku . . .

DONTIS

Jsme dodavatel kancelářského nábytku, kancelářských židlí a ubytovacího nábytku pro hotely, penziony a ostatní ubytovací zařízení. Součástí dodávky je. . .

Doprava-zdarma.eu

Zabýváme se prodejem zboží pro firmy a realizací komplexního vybavení pracovišť. Zaměřujeme se na dodávky kovového nábytku.

Dřevosprint P+B, s.r.o.

Zakázková výroba kuchyní, nábytku, interiérů. Návrhy kuchyní. Dodávka včetně elektrických spotřebičů pro kuchyně. Formátování deskového materiálu. St. . .

Dřevotvar Chrast společnost s r.o.

Fa Dřevotvar Chrast vznikla v roce 1994 privatizací bývalé provozovny Dřevotvaru Pardubice. Pokračujeme ve výrobě atypického dýhovaného a lakovaného ná. . .

DR interier HK

Provádíme dodávky a montáž zdvojených podlah Cedima. Dále se zabýváme návrhem a prodejem kancelářského i bytového nábytku či sanitárních stěn. Spolupr. . .

DTD STYL CB s.r.o.

Naše firma zajišťuje vybavování interiéru nábytkem tzv. na klíč a rovněž úzce spolupracuje s dalšími odborně specializovanými firmami, čímž jsme dosáh. . .

Duart, s.r.o.

DuART s. r. o. má 3 hlavní směry činnosti: a/ Realizace interiérů včetně dodávek nábytku a stavebních doplňků /nemocnice, domovy seniorů, studentské ko. . .

 • Praha 10

Ebony Art - Vladimír Grygar

Zakázkové truhlářství, návrhy nábytku a interiérů, poradenství, komerční i soukromé dodávky na klíč.

Elephant smile cz, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou nábytku pro školy, školky i kanceláře. Prodáváme skříňky, komody, lavice, stoly, židličky, lehátka, tabule a vitríny. Z. . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr