Katalog dodavatelů

Zobrazeno 14 dodavatelů

ASPET

Vyrábíme nábytek na zakázku jako jsou kuchyně, ložnice, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a postele. Dodávky od návrhu po realizaci včetně elektro. . .

David Moláček

Naše truhlárna nabízí zakázkovou výrobu nábytku ze všech materiálů. Provádíme 3D návrhy a dodávky vestavěných elektrospotřebičů.

Dřevokomplet B+H, s.r.o.

Jsme firma zabývající se návrhem a kompletní dodávkou stavebních zakázek, zejména staveb rodinných domů a účelových staveb. Provádíme stavby klasickou. . .

DTD STYL CB s.r.o.

Naše firma zajišťuje vybavování interiéru nábytkem tzv. na klíč a rovněž úzce spolupracuje s dalšími odborně specializovanými firmami, čímž jsme dosáh. . .

ELSPOMONT, s.r.o.

Provádíme dodávku a montáž elektroinstalací, hromosvodů, el. zabezpečovací signalizace pro byty, rodinné domy, průmysl, zemědělství i veřejné prostory. . .

ESTEA s.r.o. kuchyně

Výroba kuchyní a doplňků, dodávky včetně elektrospotřebičů. Sektor i zakázky.

Isolit-Bravo, spol. s r.o.

Internetový prodej domácích elektrospotřebičů. Nabídka sendvičovačů, šlehačů, mikrovlnných trub, vah, fritovacích hrnců, sušáků, ventilátorů, vysavačů. . .

Jiří Jamnický

Firma se zabývá prodejem spotřební elektroniky a elektrospotřebičů, provádí dodávky satelitních kompletů. Firma je členem Evropské sítě EURONICS .

Jiří Křiklava

Vyrábíme vybavení kuchyní, pokojů, učeben, prodejen, koupelen a ložnic. Nabídka dodávek elektrospotřebičů Hotpoint-Ariston, Brandt, Fagor a Mora.

Josef Vejvoda

Provádění domovních elektroinstalačních prací, dodávky a opravy elektrospotřebičů. Praha

Karel Víderšperk - Nábytek nikol

Jsme truhlářská firma zabývající se výrobou a prodejem nábytku již od roku 1990. Zhotovíme Vám na míru kuchyňskou linku včetně dodávky elektrospotřebi. . .

Kuchyně Amica - Josef Picek

Výroba a dodávky kuchyňských linek, grafické návrhy sestav, dodávky elektrospotřebičů, dřezů a doplňků. Dodávky interiérových dveří Sapeli, Vyšší Bro. . .

Pavel Hledík

Provádíme zakázkovou výrobu kuchyňských linek a jiného nábytku. Dodávky a montáž elektrospotřebičů. Facebook : Kuchyně Hledík

Vladimír Kovařík - Elkom servis

Dodávky a montáže ozvučení a tlumočnických systémů, dodávky a montáže TV anten a satelitů,

  • Praha 15

Filtrace

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr