Katalog dodavatelů

Zobrazeno 35 dodavatelů

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

  • Ryžoviště

Aleš Vávra - malířství

Provádíme veškeré malířské, natěračské a lakýrnické práce. Zateplujeme fasády, renovujeme omítky. Montujeme sádrokartony i minerální stropy. Natíráme . . .

HUSÁK MARTIN

Provádíme kompletní tesařské a truhlářské práce. Kompletní kuchyně na míru, nábytek na zakázku – stoly, truhlice, skříně, police. Střešní konstrukce (v. . .

Ing. Jan Pacovský

Tesaříci, červotoči, dřevokazi, dřevokazné houby, plíseň Likvidujeme mikrovlnným záření dřevokazný hmyz, houby a plíseň: Krovy, dřevěné konstrukce, podl. . .

Ing. Robert Malý

Tradiční umělecko-řemeslné zpracování dřeva. Rekonstruujeme historické krovy. Stavíme roubenky, sruby, dřevěné stavby - altány, pergoly. Dřevěné podla. . .

Jan Prázdný

Provádíme: Zednické práce - Novostavby, rekonstrukce budov, zateplování fasád, ruční omítání, strojní omítání, obklady, dlažby, štukaterské práceXtecX. . .

Jaroslav Bartovský

Přestavujeme a rekonstruujeme bytová jádra, koupelny, obklady, dlažby. Obkládáme umakartová jádra, zednické a topenářské práce, vodoinstalace, elektři. . .

Kalafus Vladimír

provádíme veškeré tesařské Například dřevostavby, pergoly, chaty, dřevěné obklady na fasády, stěny, stropy apod.

  • Radkov

Kamil Zavadil

Naše firma nabízí veškeré stavební práce, výmalby, lesklé podhledy-stropy, rekonstrukce, vypínavé a pnuté fólie, stropní folie, Benátské štuky, Dřevěné podl. . .

Karel Kubolek

Firma provádí stavby nových střech, opravy a výměny poškozených krovů. Rekonsrukce roubenek podtávky půdní rekonstrukce podkroví k bydlení zachování . . .

Krovcz Josef Zgarba

Tesařství, výroba a oprava krovů včetně historických, bednění schodisť (i točitych), palubky, dřevěné podlahy, altány, pergoly, zahradni domky, vešker. . .

Libor Hýbl

Renovace dřevěných parket a pokládka všech druhů podlah. Dřevěné rošty, dřevěné stropy a dřevěné obklady.

  • Praha 9

Martin Halberštát - Střechy-KV

Provádíme veškeré Tesařské, Pokrývačské a Klempířské práce, Střechy na klíč, Rekonstrukce střech. Dodávky krovů a Montáže všech dostupných druhů střeš. . .

Martin Velan

Nabízím kompletně střechy na klíč. Dělám tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce, drobné zednické práce v rámci realizace. Střechy na klíč. . .

Milan Zajac

Provádíme návrhy, výrobu a v případě zájmu i montáže kazetových stropů, předělovacích stěn s posuvnými dveřmi i celých interiérů z materiálů dřevo neb. . .

Ondřej Vietze

Provádím stavebně řemeslné práce. Nabízím dřevostavby, půdní vestavby, střechy, dřevěné podlahy, stropy, obklady stěn, štítů, fasád, tesařské schody, . . .

Pavel Böhm

Vyrábíme schody, vstupní a interiérové dveře, vestavěné skříně, kuchyně na míru, postele, dřevěné komody, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, o. . .

Pavel Suchý

Provádím tesařské práce : pergoly, altány, stavební práce spojené s výstavbou či rekonstrukcí krovu, dřevěné individuální bednění, zahradní domky, pal. . .

Penzion David

V penzionu David si můžete vybrat z následujících různých typů apartmánů, vždy se satelitní TV, WIFI, vlastní kuchyňkou a sociálním vybavením. - apar. . .

Petr Cáb

Provádím montáže krovů, schodišť, okapového systému, střešních oken a krytiny. Zhotovuji také vazníky, dřevěné konstrukce, pergoly a altány. Montuji s. . .

Petr Zátopek

stolařina, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, kuchynská linka. tesařské práce, tesařství, tesařské práce, tesaři, dřevěné podlahy, altány, pergoly, . . .

Přikryl, Marek, DiS

Firma se zabývá restaurováním starožitného nábytku, držitel licence MK, zpracování restaurátorských průzkumů, záměrů, dokumentace, prodej starožitného. . .

Radek Soukup

Zajišťujeme montáž sádrokartonu, stropy, příčky, půdní vestavby a minerální podhledy. Provádíme drobné zednické práce, obklady, dlažby, plovoucí podla. . .

Tesaři Luboš Hulan

Nabízím zaměření, cenovou kalkulaci a tesařské konstrukce. Zhotovuji krovy, pergoly, přístřešky, zahradní domky, stropy, altány a podlahy. Vyrábím dře. . .

TESAŘSTVÍ a ŘEZBÁŘSTVÍ - Kuzďas Libor

Zaměřujeme se na řezbářství a tesařství. Nabízíme stavbu roubených a veškerých dalších tesařských konstrukcí, krovů aj. Provádíme altány, pergoly, dře. . .

Tesařství Milan Valachovič

Základové desky vč. hydroizolace a kanalizace, bednění pro železobeton, železobetonové schodiště stěny stropy, střechy na klíč, rekreační chatky, pokrý. . .

  • Ostrava-Zábřeh

Tesařství Petr Smutný

Naše firma se specializuje na následující oblasti: * Opravy a rekonstrukce historických roubenek * Dřevěné stropy a podlahy * Stavby . . .

Tesařství Šnajdr

Nabídka tesařských prací. Vyrábíme a stavíme krovy a dřevěné konstrukce. Specializujeme se na opravy historických dřevěných konstrukcí a staveb. Dále . . .

TESKO Kolovrat s.r.o.

Výroba palubek, eurooken v profilech IV68, IV78 a IV88 a vstupních dveří. Nabídka tesařských konstrukcí, valbových a mansardových střech, dřevohliníko. . .

The Iron Gate Hotel & Suites

Romantický hotel Iron Gate Hotel & Suites nabízí 43 luxusních pokojů a apartmánů, kde ve většině z nich jsou zachovány původní dřevené stropy či origi. . .

Top Interiér Gips, spol. s r.o.

Dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí, Minerální podhledy Thermatex, OWA, Ecophon.... , Bezpečnostní stropy, příčky..., Protipožárn. . .

Truhlářství Brabec

Firma s dlouholetou praxí, výroba masivního i laminátového nábytku, kuchyně, schodiště, pergoly, altány, zahradní nábytek, dřevěné stropy a obklady stěn, tesa. . .

  • Sokolov

Truhlářství Doležálek

Zabýváme se zakázkovou a malosériovou dřevovýrobou z masivu a lamina. Zhotovíme kuchyňské linky, atypický či klasický nábytek do obývacího pokoje, lož. . .

Vlastislav Hošek

Restaurování nábytku a starych veci, truhlář – výroba starého nábytku ve starem stylu. Drevene stropy a drevene podlahy. Opravy kamenycha cihelnych zdi. . .

Zdeněk Škarda

Firma se zabývá kompletním zednictvím, Rekonstrukcemi bytů a bytových jader, střechy, fasádami, Izolacemi, pokrývačstvím, stropy, sádrokartony obklad. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr