Katalog dodavatelů

Zobrazeno 197 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

CELET s.r.o.

Firma s dlouholetou zkušeností a vlastním výrobním závodem. Stavíme nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Nabízíme: • Dodávku domů v libovolném stupni dokončení • Dodržení smluvních cen domů • Precizní výroba ve vlastním závod…

Truhlářství BJB, s.r.o.

Vyrábíme zakázkový nábytek – kuchyně, kuchyňské linky – velký výběr dvířek a pracovních desek: umělý i přírodní kámen, šatní skříně, koupelnový nábytek, vestavné skříně, kancelářský a atypický nábytek. Realizujeme také venkovní stavby jako pergoly, altány…

Linarit s.r.o.

Zaměřujeme se především na monolitické konstrukce a hrubé stavby větších rodinných domů, bytových domů, komerčních a průmyslových staveb. Dalším naším zaměřením jsou tesařské konstrukce všeho druhu, od výdřev pro zajištění stavebních jam přes dřevěné chat…


Afida s.r.o.

Výrobky ze dřeva tj. masivu i lamina. Nábytek kancelářský, obytný do bytu i na chalupu, schody, okna, dveře. Venkovní stavby ze dřeva. Dřevěné kontejner. . .

AGENTURA BYDLENÍ, spol. s r.o.

Výstavba rodinných domů na klíč - montované nízkoenergetické dřevostavby, malé domky, luxusní dřevěné stavby, bungalovy, dvojdomky, podzemní domy, . . .

akad. architekt Oldřich Hozman - Studio Arc

Autorské projekty nízkoenergetických a ekologických budov, návrhy interiérů, design nábytku. Zabýváme se celostní architekturou, projekty trvale udrži. . .

Albatech,s.r.o.

Stavební firma se zaměřením na stavby rodinného domu, hrubé stavby, dokončovací práce, zateplovací práce, elektroinstalace, topenářské a instalatérské. . .

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

  • Ryžoviště

Alois Papučik

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Provádíme montáž krovů, výrobu pergol, roubenky, dřevěné stavby, rodinné domy, monolit. Materiály K. . .

Atelier Architekt - Ing. Josef Bárta

NAŠE SPECIALIZACE: •Pozemní stavby •Ocelové konstrukce •Dřevěné montované stavby •Novostavby, rekonstrukce, adaptace PROVÁDÍME: •Architektonický. . .

  • České Budějovice

BEČIČKA PAVEL-FAVO TRUHLÁŘSTVÍ

výroba - pergoly, vestavěné skríně, kuchyně, dveře, vrata, dřevěné stavby, dětské pokoje, ložnice,

Bohuslav Vojtěch

Aplikujeme dekorativní omítky a malby, z nichž k nejznámějším patří benátský štuk a imitace pohledového betonu. Realizujeme cementové, epoxidové a pol. . .

Boris Peňáz

Dřevěné stavby a zednické práce. Nabízíme montáže obkladů, dlažeb, sádrokartony . Interierové přestavby a rekonstrukce.

BRAVERY.CZ, s.r.o.

TECHNICKÉ INSTALACE - kotle, solární systémy, tepelná čerpadla, zdravotechnika, rozvod vody, plynu, elektro, svod odpadů. STAVEBNICTVÍ - stavba RD, d. . .

CELET s.r.o.

Firma s dlouholetou zkušeností a vlastním výrobním závodem. Stavíme nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Nabízíme: • Dod. . .

Cobbler s.r.o.

Divize Stavby: provádí stavební činnost, inženýrské stavby, inženýrské sítě, rekultivace, meliorace, úpravy vodních toků, výstavba sportovišť a komuni. . .

COMMODUM, spol. s r.o.

Vyrábíme typizované celodřevěné samonosné schody, dřevěné schodiště a zábradlí. Výstavba čističek odpadních vod a kanalizací, inženýrských sítí, občan. . .

COVENANT zahrady a parky s.r.o.

Nabízíme zahradnické služby, projekce zahrad, realizace, údržba, rekonstrukce historických zahrad, vodní zahrady, střešní zahrady jsou naší specializa. . .

COVERING s.r.o.

Firma Covering s. r. o. vznikla v roce 2005. Vedoucí pracovníci firmy působili na trhu v oblasti a se zaměřením na šikmé střechy a ploché střechy a souv. . .

Daniela Odleváková

Sháníte rychlou a spolehlivou dřevovýrobu? Potřebujete hranoly, prkna, fošny, latě, dřevěné stavby, pergoly, zahradní nábytek, truhlářské řezivo či sr. . .

David Chudomel

Naše firma nabízí kompletní tesařské práce jakými jsou například výroba a stavba krovů, opravy a výměny krovů, palubkové podlahy, drobné dřevostavby, . . .

David Procházka

Stavíme dřevené domy, sruby, chaty stavby na klíč. Nízkoenergetický dřevený dům na prodej. Montovaný dřevěný srub, dům, chata cena. Projekt dřevostavb. . .

David Šebesta

Dřevěné stavby

  • Rozseč nad Kunštátem

David Velíšek

Tesařské práce, dřevostavby, dřevěné konstrukce a stavby, zahradní domky, pokrývačské práce, klempířské práce, drobné zednické práce, sádrokartonářské. . .

DIST, s.r.o.

Návrhy a realizace vodotěsných a tepelných izolací plochých a šikmých střech, izolace proti radonu. Hydroizolace balkonů, teras a bazénů. Tepelné izol. . .

DOMESTAV PLUS dřevěné stavby

Nabízíme velký sortiment od dřevostaveb modulových domů, panelových dřevostaveb, EKO bydlení, kolektivního bydlení, komerčních objektů, a občanské bydlení. . .

DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o.

Společnost dodává a montuje v návaznosti na dlouhou tradici nosné dřevěné konstrukce z příhradových vazníků jak pro střechy tak pro celé stavby na báz. . .

DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o.

Vyrábíme vazníky, střechy a nosné konstrukce pro dřevostavby. Dodáváme dřevěné konstrukce pro dřevěné domy, jízdárny, haly, sklady a chaty, zemědělské. . .

Dřevěné stavby BK s.r.o.

Výroba a montáž dřevěných domků, domků na nářadí, prodejních stánků, pergol, přístřešků, teras, dřevěných garáží a garážových stání.

Dřevěné stavby pro váš dům a zahradu

Děláme zahradní stavby. Nejlepší zahradní altán je dřevěný altán. Když zastřešení terasy tak ze dřeva. Dřevo na zahradu patří. Jsme drevoprodum. cz.

Dřevěné stavby RZ

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb. Jiné sta. . .

Dřevěné stavby RZ

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb.

DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o.

Výroba srubových domů a jejkich doplňků

  • Vodňany

Drevodom Rajec CZ s.r.o.

Srubové domy a dřevěné domy stavíme od roku 1998, v České republice jsme již postavili více než 200 srubových domů. Pro každého zájemce o dřevěný srub. . .

Dřevokomplet B+H, s.r.o.

Jsme firma zabývající se návrhem a kompletní dodávkou stavebních zakázek, zejména staveb rodinných domů a účelových staveb. Provádíme stavby klasickou. . .

Dřevomont Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi dřevěných montovaných domů. Nabízíme i atypické domy, dřevěné šindele, chaty či zahradní stavby, krovy, půdní vestavby. . .

Dřevostavbybidlo - Petr Matura

Hlavní činností jsou hrubé stavby i kompletní dřevostavby na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Dále nabízíme: * okna vč. parapetů a vcho. . .

Dřevostavby Kučera

Prodej a montáž dřevostaveb. Zahradní domky a chaty, srubové domy, altány, ploty, přístřešky. Kompletní stavby včetně projektové dokumentace. Zajištěn. . .

DŘEVOSTAVBY Refiz s.r.o.

Stavby - nízkoenergetických montované dřevostaveb.

DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.

Dřevovýroba - dřevěné stavby, řezivo - hoblované i řezané, myslivost - posedy, krmelce apod. Tlaková impregnace dřeva Tepelné ošetření dřeva

Dumrazdva.cz - nízkoenergetické domy a dřevěné konstrukce na klíč

Stavíme nízkoenergetické dřevostavby a‎ dřevěné konstrukce na klíč. ‎‎ kde se příjemně bydlí. ‎ · Rychle a jednoduše, ‎ · Stavíme stavby, ‎ · bez rizika . . .

Easy Homes Solutions s.r.o.

Postavíme vám dřevostavbu, zděný dům, terasu, pergolu, přístřešek na parkování a další stavby na míru - přesně dle vašich představ. Výjimkou nejsou an. . .

Ekonta Praha, spol. s r.o.

Dřevařské výrobky.

EPOX-IN s.r.o.

Firma EPOX-IN s. r. o. se zabývá truhlářstvím, Montážemi, Výrobou expozicí, Veletrhy a 3D logem po celé České Republice.

  • Sluhy

Etoile Trokadero s.r.o

stavební firmy, dřevo, dřevěné stavby, strhy

  • Praha 9

EURO - STAV Vimperk, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a montáží nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Zakázky zajišťujeme v rámci Jihočeského, Středočeského a Plzeňského kraje.

Evo House project s.r.o.

Na začátku byla myšlenka Myšlenka zdravého bydlení s minimálními provozními náklady a úctou k přírodě. Navazujeme na stavební tradice našich předků . . .

  • Brno

FACHKAS stavební společnost s.r.o.

Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce, stavby bytových domů, průmyslové podlahy - lité anhydritové i drátkobetonové. Realizujeme dřevo. . .

F. KONRÁD s.r.o.

Dřevovýroba, výroba lisovaných střešních vazníků, dřevostavby, zahradní altány, zahradní domky, pergoly, zahradní nábytek, garážové přístřešky, nízkoe. . .

Floristav

provádění staveb • sanita - obkladačské práce • tvorba technických dokumentací • vodoinstalační a topenářské práce • kovovýroba, zámečnictví a montáže. . .

FORLES s.r.o.

Naše firma se zabývá komplexní péčí o les, tzn. od sázení až po výkup dřeva včetně odborné správy majetku a zajišťování dotací. Dále provádíme další r. . .

GERLICH ODRY s.r.o.

Chráněná dílna Gerlich Odry byla založena v roce 1999, poskytuje zaměstnání zdravotně znevýhodněným a hendikepovaným lidem v Moravskoslezském kraji. S. . .

GRETES s.r.o.

V současné době firma provádí kompletní dodávky střech vč. klempířských a pokrývačských prací. Dále provádí truhlářskou výrobu plotů, dveří, altánů atd. . . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr