Katalog dodavatelů

Zobrazeno 8 dodavatelů

Josef Novák

Naše služby jsou prodej palivového dřeva, těžba dřeva, výkup lesů - platba v hotovosti, obchod s dřevní hmotou - výkup kulatiny, správa obecních a měs. . .

KONZEA, spol. s r.o.

Chemická sanace dřevěných a zděných konstrujkcí proti dřevokaznému hmyzu, houbám, plísním a chem. korozi dřeva, protipožární ochrana dřevěných a kovov. . .

  • Praha 3

Miloš Holinka-Chemická ochrana dřeva

Provádíme chemické ošetření krovů. Likvidaci dřevokazného hmyzu. Ošetření krovů.

Miloš Holinka - Chemická ochrana dřeva

Chemické ošetření dřeva, proti dřevokaznému hmyzu a houbám. Likvidace dřevomorky. Tlaková injektáž dřeva. Nyní provádíme i mikrovlnou likvidaci. Posudek z. . .

Oldřich Vykydal, provozovna Ht+

Provádíme rizikové kácení a ořez stromů, speciální čistící a úklidové práce (odstranění mechu, atmosférických nečistot, antigraffiti systém, dekontami. . .

TRAVINO, v.o.s.

Provádíme deratizační, dezinsekční a dezinfekční služby. Likvidace vosích a sršních hnízd. Vyklízení půdních a sklepních prostor. Ochrana budov proti used. . .

Václav Hošek

pokrývačské, klempířské, tesařské práce, montáž střešních oken, montáž plastových oken, chemická ochrana dřeva, mytí střech.

  • Hradec Králové

Vojtěch Moťka

Naší hlavní činností je provádění tesařských konstrukcí. Výroba a montáž vázaných krovů. Na novostavbách, repliky a opravy krovů na historických objek. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr