Katalog dodavatelů

Zobrazeno 111 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Stavební firma aBM s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Jiří Piňos

Nabízíme pokládku průmyslových, litých betonových či anhydritových podlah. Dále realizujeme polyuretanové, antistatické, epoxidové a cementové stěrky, venkovní zpevněné betonové plochy, stěrky do potravinového průmyslu, základy, desky, stropy i monolitick…

STAVBY ŠAFANDA s.r.o.

Jsme stavební firma, která se zabývá výstavbou průmyslových objektů, inženýrských sítí, zemních prací, dopravou sypkých materiálů a strojů. Naší specializací jsou betonářské práce se systémovým bedněním PERI.


Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

ALPINE Bau CZ a.s.

Provádíme výstavbu, rekonstrukce a opravy silnic, dálnic, mostů, podchodů, zpevněných ploch, parkovišť, cyklistických stezek, kanalizací. Zemní, sanač. . .

APMB s.r.o., stavební firma

Firma APMB s. r. o. vznikla sloučením firem, které se stavebními pracemi zabývají již 10 let. Firma svoji činnost zaměřuje především na dodávky komplex. . .

ARMOVNA Otovice s.r.o.

Firma ARMOVNA Otovice s. r. o. založena v roce 2012. Vyrábíme a dodáváme Železniční přejezdové panely, betonové prefabrikáty. Nabízíme také výrobu a zpr. . .

A-STAV LBC s.r.o.

Stavební společnost, MONOLITICKÉ stavby na klíč, hrubé stavby na klíč (základy, železobetonové konstrukce, vyzdívky), Ocelové haly - opláštění hal, tr. . .

BAGOSTAV družstvo

Družstvo Bagostav bylo založeno na konci roku 2004. A jeho hlavní činností je Střih a ohyb betonářské oceli; Montáž betonářské výztuže, železářství; H. . .

BARACK Pavel Hlísta

Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů dle projektů. Nabízíme zednické, sádrokartonářské, betonářské, bourací a demoliční práce. Provádíme. . .

BARACK Pavel Hlísta

Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů dle projektů. Nabízíme zednické, sádrokartonářské, betonářské, bourací a demoliční práce. Provádíme. . .

BATYS, s.r.o.

Nabízíme zednické, stavební, demoliční, výkopové, štukatérské a betonářské práce. Provádíme přípravné práce pro stavbu.

BAUGRUPPE, s.r.o.

Cílem společnosti BAUGRUPPE, spol. s r. o. při provádění demolic je kvalitní a kompletní odstranění staveb. Zaměřujeme se i na demolice a bourání speciá. . .

BAUSET CZ, a.s.

Zajišťujeme provádění demoličních prací, zemních prací, dopravních staveb, inženýrských staveb, recyklace stavebních odpadů, betonářské a bednicí prác. . .

Bouma Zdeněk

Naše firma provádí věškeré zednické , sádrokartonářské , malířské , tesařské, betonářské , želeýářské práce také pokládky podlahových krytin . Také provád. . .

 • Frýdlant

BRÁCHOVÉ s.r.o.

Kompletní realizace zednických a stavebních prací, sádrokartony, betonářské práce, demolice a další.

BULL-DOG

kompletní stavební práce, Sadové a parkové úpravy, Ploty, schody, zábradlí, Tesařské práce, dřevostavby, Nábytek, bytové doplňky, výroba, Nábytek - opr. . .

BV Bau, s.r.o.

Provádění staveb, jejich změny a odstraňování, přípravné práce pro stavby, dokončovací stavební práce. Pronájem a půjčování věcí movitých, zprostředko. . .

CONSTRUCTING s.r.o.

Betonářské práce, sanační práce, výstavba, rekonstrukce, inženýrské stavby.

Czechbou, spol. s.r.o.

Provádíme vnitřní a venkovní strojní i ruční omítky, zateplování, vyzdívky všeho druhu a hrubé stavby. Zajišťujeme betonářské práce.

 • Hať

Dalboa s.r.o.

Zednické práce, bourací práce, rekonstrukce. Firma působí v Jihomoravském kraji.

 • Brno

David Hradský

Zámkové dlažby, betonářské práce, okrasné zdiva, ploty.

 • Čebín

David Pavlíček

Provádíme: zednické a obkladačské práce zateplováni fasád rekonstrukce RD terenní úpravy vnitřní a vnější omítky zednicke a výkopove práce beto. . .

DZI Group s.r.o.

Společnost DZI Group s. r. o. působí v oblasti stavebnictví a je zaměřena na železářské práce, ukládku, montáž betonářské a armovací oceli (výztuží) vče. . .

euro-floor brtnice, s.r.o.

Dodáváme stavební chemii. Provádíme kompletní dodávky litých anhydritových, metakrylátových, epoxidových podlah, leštěných betonů a realizujeme betoná. . .

FERRUM s.r.o.

Nabízíme Vám pro potřeby Vaší firmy či provozu velkoobchod hutního materiálu . Pro potřeby Vaší stavby, rekonstrukce, výroby či jiné činnosti nabízíme. . .

FINO-trade s.r.o.

Provádění staveb, stavební činnost, výroba betonových zdících a stropních systémů, výroba betonových zámkových a velkoplošných dlažeb, výroba obrubní. . .

František Strmiska

Provádím veškeré zednické a obkladačské práce, jako např. kompletní stavby rodinných domů, rekonstrukce, vnitřní i vnější omítky, zhotovení zateplovac. . .

Gilík a syn

Zateplování, renovace a nátěry fasád. Dále provádíme veškeré zednické práce jako např: Zdění rodinných domů, přístaveb a nástaveb, omítky, obklady a dlažby, . . .

Hank & Prokeš group s.r.o.

Firma Hank & Prokeš group s. r. o. se specializuje na veškeré kamenické a sochařské práce od pomníků přes grilovací desky, žulové parapety a kuchyně. Dá. . .

 • Ostrava - Slezská Ostrava

Hradský David

Stavební práce, zámkové dlažby, betonářské práce, zdiva plotová.

 • Čebín

i boX Financial, s.r.o.

Máme záujem o spoluprácu so stavebnými firmami pri ich konkrétnych zákazkách a to vo forme vykonania rôznych stavebných prác, či už práce murárske, te. . .

 • Košice

Igor Fuzia

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, koupelen i bytových jader, pokládku podlah, obklady koupelen, montáž sanitárního vybavení koupelny, opravy fasá. . .

Ing. Jaroslav Bachan

Provádíme: Vodovody, kanalizace - vše venkovní, vodovodní a kanalizační přípojky, zámkové dlažby, bourací práce, odvodnění ploch, terénní úpravy, malá. . .

Ivan Eliáš

Firma realizuje tesařské práce a ukládání betonářské výztuže

 • Plzeň

Ivan Habor

Stavby na klíč, fasády, zateplování, střechy, podlahy, malířské, natěračské a tapetovací práce, omítky, betonářské práce, rekonstrukce bytů, obklady . . .

 • Praha 14

Ivan Karpjuk

Zkušená parta zedníků provádí zdění, omítání, obklady, zámková dlažba, zateplování fasád, montáže sádrokartonu, demolice budov, betonářské práce (zákla. . .

 • Ostrava-Zábřeh

Jaromír Vrána

Živnostník zabývající se ukládkou betonářské výztuže, montáží systémového bednění a betonáží . Půjčujeme stropní bednění. Dále provádíme stavební prác. . .

 • Doloplazy

Jiří Piňos

Nabízíme pokládku průmyslových, litých betonových či anhydritových podlah. Dále realizujeme polyuretanové, antistatické, epoxidové a cementové stěrky, . . .

Jiří Řehák

Nabízíme kompletní dodávky bezespárých epoxidových a metakrylátových podlah pro průmysl, byty, potravinářství, garáže, obchody a kanceláře. Tyto podla. . .

Jiří Reinvart

-stavební činnost kompletní -rekonstrukce -koupelny -kuchyně, kuchyňský nábytek -stavební systémy - montované podhledy -izolace -zateplování budov -ob. . .

JOK stav, s.r.o.

Rozsah nabízených prací: Terénní úpravy, výkopové práce, kanalizace, betonářské práce, stavby RD i výrobních hal a veřejných objektu na klíč, rekonst. . .

Josef Černota

Provádíme zednické, betonářské a obkladačské práce. Rekonstrukce bytových jader a koupelny na klíč.

 • Vrbno pod Pradědem,

J.Š. KOMAX, s.r.o.

Nabídka stavebních prací (exteriérové i interiérové práce). Provádíme zdící a betonářské práce včetně montáže výztuží, sanace betonových konstrukcí, f. . .

Ju.V.T., s.r.o.

Stavební firma, provádíme kompletní stavební činnost, strojní omítky, štuky. Armovací a betonářské práce.

 • Praha 10

Karel Schoř, pozemní stavitelství

Provádíme veškeré zemní práce: kabelovody, betonářské práce, kanalizace, vodní nádrže, ČOV, kabeláže, propustky, komunikace, chodníky, bazény, opěrné . . .

Kejmat, s.r.o.

dodavatel železobet. monolitickýcg staveb konstrukcí, tesářské, betonářské a železářské práce

KN - KAMENICTVÍ Nohavica Jiří

Provádíme * Kompletní výroba žulových i teracových pomníků, klasických i exskluzivních tvarů * Rekonstrukce stávajích pomníků . . .

Kokystav

Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, veškeré zednické, lešenářské a betonářské práce, výstavba Gabionových stěn. Zemní práce, výkopy a to jak ruč. . .

Lacík, s.r.o.

Stavby demolice recyklace suti likvidace odpadů ubytování, strava výstavba rodinných domů na klíč kompletní rekonstrukce a generální opra. . .

LIBELA SL, s.r.o. odštěpný závod Kroměříž

Společnost působí v ČR od roku 2004. Provádí práce hlavně zateplovací, tesařské a betonářské. Obrat činí cca 10 mil Kč.

 • Kroměříž

Libor Chmelina

Provádím veškeré zednické a obklačské práce, kompletní rekonstrukce bytových jader, osazení plastových a dřevěných oken i dveří a montáž vyhřívané pod. . .

 • Bílovice

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr