Katalog dodavatelů

Zobrazeno 5 039 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

KVAPEX s.r.o.

Firma se specializuje na stavební práce.

Ladislav Švorc

V našem portfoliu najdete širokou nabídku stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů. Poskytujeme také poradenství v oblasti realit. Naše stavební firma pro Vás zajistí kompletní realizaci stavby od prvních návrhů a potřebných úřední…

RD development s.r.o.

Firma dělá domy na klíč, rekonstrukce interiérů, bytových jader, obklady, dlažby, omítky, fasády, stropy, podlahy, vyzdívání příček, sádrokartony


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Lukáš Sedlák

Nabízím pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádím drobnější zednické práce, rekonstrukci koupelny.

Miloslav Kobera

Provádíme strojní a ruční pokládku zámkové dlažby - od parkoviště až po dům včetně oplocení, rekonstrukce a zednické práce a stěhování a vyklízení.

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební a zednické práce

Provádíme zednické a stavební práce. Drobné řemeslné práce, obkladačské práce. Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb, montáž sádrokartónů, malířské pr…

Tomáš Burgr

Zabýváme se převážně kompletními rekonstrukcemi bytů, malířskými pracemi a štukováním, provedeme montáž sádrokartonových příček, předěláváme bytová jádra, zajišťujeme zednické i obkladačské práce včetně úklidu. Poradíme s výběrem vhodných barev i materiál…

AAA OKNA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastových i hliníkových oken a dveří dále, montáže garážových vrat, interiérových dveří, zednické a stavební práce.

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

A & B ADVENTURE s.r.o.

Práce ve výškách: -zednické práce -nátěry fasád (impregnace, nátěr) -spárování panelů (oprava spár panelových domů) -mytí tlakovou vodou, zasklených. . .

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

AB Interier-Václav Aubrecht

Zabýváme se prodejem a pokládkou všech druhů podlah: lina, koberce, marmolea, korky, laminát, prkna, vícevrstvé podlahy, parkety, mozaiky, exotika, sp. . .

ACB - BETON

Realizace strojně hlazených betonových podlah pro občanské a bytové domy. Dále zajišťujeme veškeré zednické práce, rekonstrukce bytových jader, poklád. . .

 • České Budějovice 2

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

AC malířství

Nátěry fasád a střech, natíraní rozlehlých ploch, byta, domy, špeciální nátěry, zednické práce.

Adam Bernard Kowol

nabízím veškeré stavební a zednické práce.

 • Adamov

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

Adámek Ivan

Zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader a balkonů, komíny, montáž plastových oken a dveří, zdivo z kamene, termofasády, sádrokartony, zpro. . .

Adam Gaňo

Firma provádí: malířské lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce, rekonstrukce instalatérské práce. Další činností jsou vyklízec. . .

Adam Kabašta

V oblasti stavebnictví a klempířství působíme již od roku 2003. Zakázky realizujeme zpravidla na území Prahy a ve Středních Čechách, v případě větších. . .

Adam Pařízek

Stavební úpravy, kominické práce, zednické práce, instalatérské práce.

 • Plzeň 3

Adam Pospíchal

Provadime zednicke prace (štuky, lepidlo, perlinku, vyzdivky, malovani, omitani atd. . )

 • Ostrov

Adam Pyščuk

Zajišťuji stavební činnost, rekonstrukce bytů a jader, suchou výstavu a zednické i obkladačské práce.

Adam Vachta

Provádíme malířské, natěračské, sádrokartonářské, štukatérské a drobné zednické práce.

 • Lenora

ADAPTA, spol. s r.o.

Zajišťujeme výstavbu a zateplování budov, opravy povrchů teras i balkónů, sanace betonových ploch a stěrkových izolací. Provádíme zateplení kontaktním. . .

ADMI s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2006 a od počátku se zaměřuje na obkladačské práce a práce s tím související, rekonstrukce bytových jader, zednické pr. . .

Adolf Hochmann

malířství, zednické práce, voda

 • Praha 11, Háje

Adrián Klimčák

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby i fasády...

 • Sloup

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

ADROIT RECO

Realizujeme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, kanceláří, obchodů, restaurací. Nabízíme zednické, sádrokart. . .

AE - Profesional, s.r.o.

zednické práce

AGH development s.r.o.

Dodavatel materiálu firmy ATLAS Realitní činnost Stavebniny Výstavba RD na klíč

AGLAST s.r.o.

Mezi naše služby patří rekonstrukce staveb, zámková dlažba, dlažby, stavby na klíč, fasády, stavební práce, rekonstrukce domů a zednické práce.

 • Újezd u Tišnova

A GRIF - malířské a lakýrnické práce

A Grif -Provádíme malířské, tapetářské, sádrokartonářské a natěračské práce. Natíráme fasády, stěrkujeme omítky a lepíme interiérové dekorativní lišty. . . .

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

AGROTREND spol. s r.o.

Plastová okna - výroba, demontáž, montáž, zed. zapravení. Reality-veškerá realitní činnost, pronájem, prodej, nákup. Dodávky a montáž vstupních dveří do dom. . .

AGROTREND,spol. s r.o.

REALITNÍ ČINNOST-NABÍDKA NEMOVITOSTÍ, NÁKUP, PRODEJ, ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRONÁJMU A PRODEJE NEMOVITOSTÍ. PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE-ZAMĚŘENÍ, VÝROBA NA MÍRU, DE. . .

A.G.Stav.stroje - Gabriela Adamcová

Nabízíme demoliční práce, stavební práce, terénní úpravy, kontejnerovou dopravu atd.

 • Tatce

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

Aifel3 Jiří Fejfar

Generální opravy střech, půjčovna elektrického nářadí, výškové práce horolezeckou technikou, práce klempířské a pokrývačské, zednické práce pouze ve vý. . .

A je to O.K.

Zdeněk Sadovský - stavební firma: Zateplování, Zednické práce, omítky, Zámkové dlažby - ploty, Výměna oken, dveří, Kanalizace - drenáže, Demolice, odv. . .

a Josef Martinovič

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme veškeré obklady a dlažby jakýchkoliv rozměrů. Postavíme rodiný dům, hrubou stavbu či. . .

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AKC montáže s.r.o.

Prodej a montáž plastových oken, zednické práce, autodoprava

AKM Tábor s.r.o.

Firma dělá autodoprava do 3, 5t, zednické práce, stavební práce.

 • Tábor

AK PROGRESTAV s.r.o.

Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a domů, děláme veškeré stavební a zednické práce. Není pro nás problém zhotovit fasádu, podlahu ani obklady.

 • Vladislav

A.K.Servis

Pokladačství a obkladačství, Stavebnictví, Rekonstrukce a přestavby, Stavebně řemeslné práce, Zednické práce, Služby a řemesla, Instalatérství a topen. . .

AKTIKA construction, s.r.o.

Nabízíme široké spektrum stavebních prací jako zednické a malířské práce, bourací a vyklízecí práce, vodoinstalatérské a topenářské práce, zemní a výk. . .

 • Praha - Dolní Chabry

A.K.T. s.r.o.

Provádění truhlářských prací. zakázková truhlárna, okna, , dveře schody, nábytek, prosklené příčky, interiér, stěhování vyklízení, stavební práce zednické prác. . .

Alan Bíl

Provedeme komplexní realizaci Vašeho domu na klíč, pokládky obkladů a dlažeb, stavby plotů a další stavební činnost. Nabízíme zednické práce, rekonstr. . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr