Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 509 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

ALVA 92 a.s.

Stavební firma se zaměřením na opravy střech a fasád.

Marian Svoboda

Tesařské práce,klempířské práce, pokrývačské práce,realizace staveb-rodinné domy. Realizace střech.

DOLMON s.r.o.

Jsme stavební společnost z Vysočiny zaměřující se na kompletní realizace, rekonstrukce a montáže. Naší vizitkou jsem především reference od spokojených klientů z celé Vysočiny a okolí.


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Střechy- pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Budujeme střechy, provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hrubé stavby, podlahy, stropy.

Tesařské práce

Provádím montáže krovů, železobetonových schodišť, realizaci velkoplošného bednění a pergol či obkládání palubkami. Nabízím servis v oblasti tesařských prací. Zabývám se rekonstrukcemi historických krovů, kostelů a věží. Vyrábím stání pro auta, altány, te…

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AB Bělohlávek, s.r.o.

Nabízíme kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobk. . .

 • Plzeň

ACEMA SYSTEM s.r.o.

Společnost se zabývá stavbou dřevostaveb na klíč včetně veškerých prací se stavbami spojenými. /tesařské práce, sádrokartonářské práce, klempířské prác. . .

Adam Hrbek

Nabízíme klempířské, pokrývačské práce. Dále se zabýváme stavbou střechy, Pokrývačstvím, izolací střech, provádíme tesařské práce v Jihomoravském a Zl. . .

Adam Kabašta

V oblasti stavebnictví a klempířství působíme již od roku 2003. Zakázky realizujeme zpravidla na území Prahy a ve Středních Čechách, v případě větších. . .

Adam Kocurek

Provádíme hrubé stavby rodinných domů, zateplování fasád a obkladačské i tesařské práce.

 • Nový Jičín

AGENS s.r.o.

Spol. s r. o. -mimo jiné se zabývá stavební činností a montážními pracemi - např. rekonstrukce a opravy domů, montáž sádrokartonů, tesařské a pokrývač. . . .

 • Teplice

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

AGRARIAN s.r.o.

Prodáváme palivové dřeve, brikety, teplovodní kotle, provádíme tesařské práce a prodej stavebního řeziva.

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

A - Kladex s. r. o.

Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme parapety, okapy a svody.

A.K.T. s.r.o.

Provádění truhlářských prací. zakázková truhlárna, okna, , dveře schody, nábytek, prosklené příčky, interiér, stěhování vyklízení, stavební práce zednické prác. . .

Alan Hloušek

Tesařské práce(¨krovy, bednění schodišť, OSB podlahy)Sádrokarton, zateplování podkroví, zednické práce.

 • Smiřice

Albert Kortiš

Dodávky a montáže plastových oken a dveří, rekonstrukce interiérů i exteriérů. Prodej stavebního materiálu. Výroba veškerého nábytku, truhlářské a t. . .

 • Herálec u Havlíčkova Brodu

Aleš Bobřík

Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dodávám veškerý střešní materiál. Zajišťuji realizace, rekonstrukce i opravy šikmých a plochých stř. . .

Aleš Bukovjan

Naše tesařská firma Bukovjan Aleš z Nového Jičína – Libhoště byla založena v druhé polovině roku 1999 a má 3 kvalifikované pracovníky s dlouholetou zk. . .

ALEŠ DUCHÁČ -TRUHLÁŘ

Zakázková výroba pro firmy i soukromé osoby: např. okna – špaletová zdvojená, 55 mm zdvojené sklo dveře a nábytek z masivu pergoly lehké tesařské prác. . .

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Janeček

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím montáže okapů, střešních výlezů, lemování i oplechování komínů.

Aleš Kráľovič

Provádíme kominické, klempirske, pokrývačské a tesařské prace

 • Havířov, Šumbark

Aleš Kružík

Střechy na klíč , tesařské klempířské a pokrývačské práce.

 • Kocbeře

Aleš Nipauer

Nabízíme tesařské a truhlářské práce. Vyrábíme krovy včetně pergol. Montujeme dřevěné střešní konstrukce, krytiny či střešní okna.

Aleš Nohejl

Opravy rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech, opravy a rekonstrukce komínů, sádrokartonářské a zednické pr. . .

Aleš Ondráček

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme zateplování fasád či pokládání betonových, pálených, plechových a vláknocementových st. . .

Aleš Pavézka

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zajišťování montáží střešních oken a sádrokartonu. Opravy plochých střech a jejich izolace.

Aleš Pleticha

Nabízíme tesařské práce, výrobu krovů, pergol a parkovacích stání. Realizace novostaveb včetně rekonstrukcí.

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Stehlík

Provádím tesařské a pokrývačské práce, opravy krovu, tašek a oplechování. Stavba roubenek na klíč.

 • Chotětov

Aleš Strnad

Tesařské, pokrývačské a truhlářské práce.

Aleš Vokál

Provádíme tesařské, pokrývačské, zednické a sádrokartonářské práce. Nabízíme montáže a rekonstrukce krovů či realizace dřevostaveb.

 • Holetín

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

Alexandr Štefek

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

ALFA CZ s.r.o.

Střechy. Pokrývačské práce, střešní okna, tesařské práce, hydroizolace střech, výškové práce, povrchové úpravy, klempířské práce, hromosvody, stavební. . .

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

Alfréd Schiller

Tesařské práce. Pergoly, altány, garážová stání, zahradní domky, dřevěné konstrukce a další.

 • Smiřice

ALKSTAV s.r.o.

Stavební firma z Nového Města nad Metují. Firma provádí: demoliční práce, zemní práce , základové konstrukce běžné stavební práce zámečnické k. . .

ALLTHERM CZ spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a činnosti, jako stavby RD na klíč, rekonstrukce, přístavby, dokončovací a přípravné stavební práce, tesařské a pokrý. . .

 • Brno-Tuřany, Brněnské Ivanovice

ALMA Moravia spol. s r.o.

Provádění pokrývačských a klempířských prací, tesařských prací, výměna střešních oken, provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky, instalac. . .

Almata Real s. r. o.

Provádíme zateplování provětrávaných, kontaktních fasád, vnitřní a venkovní rekonstrukce, bourací práce, tesařské práce.

 • Praha 6

Alois Kolařík

Provádíme klempířské a pokrývačské práce, tesařské práce. Provádíme kácení a prořezávání stromů.

 • Chomutov

Alois Lepič - klempířství a pokrývačství

Již od roku 1992 provádím pokrývačské a klempířské práce. Realizuji také tesařské, izolatérské a zednické práce. Zajišťuji i rekonstrukce střech histo. . .

Alois Papučik

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Provádíme montáž krovů, výrobu pergol, roubenky, dřevěné stavby, rodinné domy, monolit. Materiály K. . .

ALPEN VARNSDORF

Nabízíme výstavbu střech na klíč. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně pasířských prací a odvětraných fasád. Realizujeme krovy, a. . .

ALPINE STŘECHY s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Montáž a prodej střešních oken, prodej střešních a zateplovacích materiál. Rozpočty a poradenství . . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr