Katalog dodavatelů

Zobrazeno 1 321 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

EKISYS spol. s r.o.

Ekisys spol. s r.o. je držitelem certifikátů EN ISO 9001 : 2008, který pomáhá ke zkvalitnění našich služeb.Jsme středně velká stavební firma, která podniká v oblasti stavebních izolací, zateplování a zateplení fasád, realizace občanských staveb a provádí…

František Horvath

Zaměření naší firmy - veškeré zednické práce - sádrokartony, omítky, zdění, obklady a dlažby atd.

ATOMICON s.r.o.

Firma se zabývá stavebnictvím, rekonstrukcemi bytů a bytových jednotek apod.Elektroiinstalace,elektrorevize,elektro rekonstrukce.


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Stavební práce

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, ploty, dlažby. Středočeský kraj a Praha.

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

ABAK - Q s.r.o.

Firma ABAK-Q byla založena v roce 2004 s oprávněním k provádění staveb, vestaveb, rekonstrukcí, realizací interiérů, dále ke správě budov a realitní č. . .

Abc stav

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě, rekonstrukce, silnice. mosty, zateplování budov. Projektová, inženýrská činnost, reali. . .

Abc stav

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě, rekonstrukce, silnice. mosty, zateplování budov. Projektová, inženýrská činnost, reali. . .

ABC stav, s.r.o.

Realizujeme bytové, občanské, průmyslové a inženýrské stavby, rekonstrukce a zateplování budov. Stavíme silnice.

 • Praha 5

ABP HOLDING a.s.

Provádíme inženýrskou činnost, poradenskou činnost z oblasti stavebnictví, technický dozor investora, BOZP, rekonstrukce a zateplení budov, projektová. . .

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

ABZ rekonstrukce

Rekonstrukce budov - Zateplení domů a fasád - Montáž sádrokartonu - Rekonstrukce bytového jádra - Rodinné domy, kanceláře a průmyslové haly. Domluvte . . .

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

ADMONTSTAV s.r.o.

stava a rekonstrukce - rodinné, bytové a komerční objekty, projekční kancelář, inženýrská činnost, zateplování budov, solární elektrárny, zemní práce, . . .

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

A.D.servis

Zabýváme se prodejem a servisem chladicí a klimatizační techniky. Servis a montáž tepelných čerpadel. Správa a údržba budov, topenářská a vodoinstalat. . .

A.D. servis

Zabýváme se prodejem a servisem chladicí a klimatizační techniky. Nabízíme servis a montáž tepelných čerpadel, správu a údržby budov, topenářské a vod. . .

AFIS ITC, s.r.o.

Zabýváme se kompletní výstavbou, rekonstrukcí nebo demolicí budov jak zděných tak montovaných. Samozřejmostí je také poradenství od zkušených profesio. . .

Agumont, s.r.o.

Zabývame se výstavbou inženýrských sítí (vody, dešťové a splaškové kanalizace, odvodňovací systémy), výstavbou ČOV, přečerpávacích stanic a systémů v. . .

AH MORAVA stavební společnost s.r.o.

Zabýváme se výstavbou, rekonstrukcí bytových a občanských objektů, průmyslových hal. Projektovou činností a projektu Zelená úsporám. Realizujeme rodin. . .

 • Olomouc

AJETO, spol. s r.o.

Široký výběr produktů barvy-laky a míchání barev na počkání. Zajišťujeme malování fasád i vnitřních interiérů, zateplování budov a jednotlivých místno. . .

AKA® - Ing. arch. Kateřina ADÁMKOVÁ

AKA ® projektuje budovy pro bydlení, obchod, administrativu. Rekonstrukce a přestavby budov. Památkově chráněné stavby. Hotely, pensiony, restaurace, šk. . .

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AK plus Novostav, s.r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti stavebnictví. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů, škol, administrativních budov nebo obchodních center. Po. . .

 • Třinec - Lyžbice

ALAMEDAR, a.s.

Dodávky, opravy i rekonstrukce staveb. Provoz a údržba budov. Nabídka projektového poradenství.

Alcon Demp, spol. s r.o.

Zámečnické a stavební práce, výroba ocelových konstrukcí, rekonstrukce objektů, zateplování budov. Zhotovení oplocení pozemků, sportovních ploch, hřišť. Zhot. . .

Aleš Boháč

Firma se zabývá stavební činností, menší stavební práce, rekonstrukce budov a bytů. Zámečnická výroba. Působí v Ostravě a okolí.

 • Moravská Ostrava a Přívoz

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Kruchňa

Firma Aleš Kruchňa se zabývá kompletní stavební činností - výstavba bytových a nebytových budov, příprava staveniště, rekonstrukce , koupelny , bytová . . .

 • Křečovice

Aleš Lorenc

Nabízíme zateplování budov, rekonstrukce bytů, izolace plochých střech, stavební poradenství, stavební izolace a údržbu budov.

 • Brno-Vinohrady

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů n. . .

Aleš Richter

Provádím veškeré instalatérské práce, ale také rekonstrukce a stavby budov.

 • Brno-Kohoutovice

Aleš Valíček

Realizace termofasád a zateplování budov, rekonstrukce bytových jader, pokládka plovoucích a dřevěných podlah, zednické a obkladačské práce, kamenické. . .

 • Praha-Zbraslav

Alexej Čislák

Kanalizace - čištění potrubí tlakovou vodou, motorovým perem. Revize (prohlídka) kanalizace kamerou. Oprava, rekonstrukce odpadních a vodovodních rozvo. . .

ALEXIS CZ, s.r.o.

• úklid kanceláří • úklid administrativních budov • úklid hotelů • úklid škol • úklid činžovních domů • úklid před kolaudací • úklid po rekonstrukci •. . .

ALFI-HOUSE s.r.o.

Naše firma se zabývá převážně výstavbou RD na klíč, dále pak zateplováním budov, rekonstrukcí bytových jader, realizací průmyslových a litých podlah, . . .

ALKSTAV s.r.o.

Stavební firma z Nového Města nad Metují. Firma provádí: demoliční práce, zemní práce , základové konstrukce běžné stavební práce zámečnické k. . .

AllClimb - Bc. David Griger

Provádíme výškové práce horolezeckou technikou a rekonstrukce budov. Arboristické práce.

ALLTHERM CZ spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a činnosti, jako stavby RD na klíč, rekonstrukce, přístavby, dokončovací a přípravné stavební práce, tesařské a pokrý. . .

 • Brno-Tuřany, Brněnské Ivanovice

Alois Škop

Zateplování budov a opravy fasád. Koupelny, betony, omítky , rekonstrukce budov. , zateplování půdních prostorů, zelená úsporám

 • Mladé Buky

Alpin Mont Servis, s.r.o.

rekonstrukce střech všech druhů krytin výškové práce rekonstrukce bytových, průmyslových i provozních budov rekonstrukce půdních prostor . . .

ALUOKNA s.r.o.

Dodávka, montáž a servis všech stavebních výplní - okna, vrata, brány, rolety , ploty, markýzy, fasády, rekonstrukce budov.

ALVVA PRAHA s.r.o.

Zkušenosti našich pracovníků v oboru se datují od r. 1997 ( v rámci OSVČ ), od kdy jsme prováděli výstavby a rekonstrukce půdních prostor a budov větš. . .

AMADENIS s.r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce, novostavby na klíč, rekonstrukce, odvětrání a odvodnění budov, zateplení domů, zajištění stavební dokumentace.

ANANAS,spol. s r.o.

Stavební firma - Rekonstrukce bytů, domů, úpravy interiérů, veškeré dokončovací práce atd....

 • Praha 6

ANDEX CZ s.r.o.

Provádíme veškeré stavební činnosti, pokládáme dlažbu a obklady, rekonstrukce bytů i budov.

 • Praha 15, Hostivař

Andrey POLEVOY

Provádíme stavební práce, zednické práce, výkopové práce, základy, základové desky, pokládáme dlažbu vč. zámkové, budujeme chodníky, příjezdové cesty, . . .

 • Zdice

ANIPOL, s.r.o.

Provádíme rekonstrukce rodinných domů a provozních budov. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč, skladových a výrobních hal. Realizujeme pokrýva. . .

ANNASTAV CZ s.r.o.

Rekonstrukce a zateplení fasád budov. Údržba a modernizace průmyslových závodů, podniků a objektů. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných, bytový. . .

ANNES REAL s.r.o

Poskytujeme služby v oblast realizace staveb, rekonstrukce a revitalizace budov, projektování staveb, inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Anthra - Fasády, Zateplování

Nabízíme : - Kompletní zateplování budov včetně oplechování, podbití krovů - Dodávka a montáž sádrokartonu - Kompletní rekonstrukce bytů

Antonín Kovařík - Interiéry

Řemeslné práce, údržba a opravy staveb, zednické, obkladačské, podlahářské, vodoinstalatérské, topenářské, pokrývačské, klempířské práce, zateplování . . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr