Katalog dodavatelů

Zobrazeno 38 dodavatelů

ABC - Tours, spol. s r.o.

Cestovní kancelář a zájezdová autobusová doprava. Poznávací zájezdy po Evropě, euvikendy. Pobytové zájezdy v Chorvatsku-Makarská riviéra, zkrácené pob. . .

Austrian Chauffeur Limousines s.r.o.

limuzin servis, pronajem osobnich vozidel - limuzin zn. Mercedes Benz s řidičem pronajem minibusu pronajem autobusu garazovani

Autobusová doprava - Michal Zeman

Autobusová doprava Přeprava osob Pronájem autobusu Pronájem minibusu Doprava školy Doprava senioři Kyvadlová doprava . . .

Autodoprava Houška, s.r.o.

Autobusová doprava, pronájem autobusů, přeprava osob, zajištění dopravy, dopravní služby, zabezpečení přeprav osob, celá ČR.

AXIA CK s.r.o. Mělník

Cestovní a přepravní kancelář, prodej pobytových zájezdů do Španělska, Itálie a Chorvatska. Poznávací zájezdy po celé Evropě.

CARGOSPOL, spol. s r. o.

-mezinárodní a vnitrostátní doprava nákladními vozidly -mezinárodní a vnitrostátní doprava dodávkovými vozidly -mezinárodní a vnitrostátní doprava . . .

Cestovní agentura Marina

Nabízíme zájezdy poznávací, pobytové, exotické, tuzemské, wellness, ubytování v chatách, eurovíkendy, last minute, letenky, cestovní pojištění. Zaměřu. . .

COMVIA BUS, s.r.o.

Společnost je na trhu od roku 1999. Hlavní činností je autobusová doprava všeho druhu - pravidelná, nepravidelná, smluvní, mezinárodní i tuzemská. Spo. . .

ČSAP s.r.o.

Firma poskytuje komplexní služby v dopravě. Pronájem nebytových prostor v regionu Praha, Kolín, Nymburk. Provoz autobusů.

Daniel Pecka - Noris

Pronájem billboardů, mostů a fasád. Výroba reklmaních cedulí, bannerů, světelných reklam. Polepy autobusů a nákladních a užitkových automobilů. Dig. . .

Designreklama

Velkoformátový tisk, kovovýroba, řezaná reklama, výroba bannerů (plachtovina), výroba a instalace vlajek a stožárů, výroba prodejních, převozných stá. . .

  • Příbram

Dopravní podnik Ostrava a.s.

Provozování autobusové, tramvajové a trolejbusové městské hromadné dopravy. Pronájem zájezdových autobusů a historických vozidel, provoz autoškoly.

EUROTOURS s.r.o.

Provozování autobusové dopravy do všech velkých míst celé Evropy, pronájem autobusů. Mezinárodní autobusové jízdenky všech dopravců.

HEJNAL TURISMO s.r.o.

Mezinárodní přeprava osob luxusními autobusy NEOPLAN , MAN , SETRA průměrného stáří 5 roky s obsaditelností 48 - 76 osob, speciálně upravené pro dá. . .

HOTEL VLTAVA

Hotel Vltava se nachází na okraji města, historické jádro města je vzdáleno deset minut klidné chůze. Zajišťujeme celoroční provoz s nepřetržitou služ. . .

Ing. Petr Sudek

Nabídka a zajištění přepravy osobními vozy, autobusy a mikrobusy po ČR a celé Evropě.

Jiří Vykouřil

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - mezinárodní a vnitrostátní. Doprava luxusními autobusy BOVA MAGIQ, BOVA FUTURA a VDL FUTURA2, 49 - 59 míst. Autobusy jsou zakou. . .

Josef Frydrych

Autobusová doprava vnitrostátní i mezinárodní: zájezdová doprava, zahraniční doprava, zvláštní linková přeprava, pravidelná přeprava, pronájem autobus. . .

Karel Kocourek

Nabízím pronájem autobusu a zajištění dopravy v Krnově, Bruntálu, Opavě a Ostravě. Provoz autobusové dopravy až pro 29 sedících a 10 stojících osob. N. . .

KOBRA Reisen, s.r.o.

Dovoz, prodej a pronájem nových a ojetých zahraničních autobusů. Možnost využití leasingu či splátkového prodeje. Zprostředkujeme také pojištění busu.

Marek Vágner

Provozujeme autobusovou dopravu, pronájem autobusů. Minibusem Renaultem přepravíme max. 16 pasažérů ve vnitrostátní a mezinárodní zájezdové doprav. . .

  • Krásensko

Martin Berka

Autobusová doprava malými i velkými luxusními klimatizovanými autobusy. Naší specializací je především autobusová doprava a přeprava osob, zájezdová d. . .

Panda Travel s.r.o.

Nabízíme poznávací a pobytové zájezdy tuzemské i zahraniční, transfery po celé Evropě i České republice. Letní i zimní zájezdy. Dále nabízíme zájezdy . . .

PAVČA - Pavel Čapek

Poskytuji autobusovou dopravu, nabízím mezinárodní i vnitrostátní přepravu osob, transfery na letiště a pronájem autobusů a mikrobusů, luxusní a klim. . .

Pavel Maitner

Osobní autobusová doprava Maitner byla založena v roce 2005 v KROMĚŘÍŽI. Od doby svého vzniku přepravila již mnoho spokojených klientů. Hlavním předm. . .

pbtrade.cz

Společnost zabívající se službami pro firmy a domácnosti. Nabízíme spediční a dopravní služby, odtahy vozidel, pronájem osobních a teréních vozů, úkli. . .

Pragotour s.r.o.

Mezi naše služby patří autobusová doprava, cestovní agentura, školní cestovní kancelář a půjčovna mikrobusů.

Prague & You, s.r.o.

Nabízíme pronájem osobních aut, minibusů a autobusů s řidičem pro Vaše cesty Prahou, Českou republikou, nebo v zahraničí. Naši řidiči jsou zkušení a b. . .

Prague Top Tour, s.r.o.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA a pronájem autobusů s luxusní výbavou a různou kapacitou. SPECIÁLNÍ NABÍDKA: autobusová doprava autobusy ISUZU Turquoise pro 26-28 . . .

ROSSOA s.r.o.

Prodej a výkup pronajem stavební techniky, trajlerů na přepravu strojů, podvalníků, vysokozdvižných vozíků a traktorbagrů , autobusu. Sekání travních . . .

Rostislav Rubeš

Nabízíme Pro CK i jednotlivce v létě autobusovou dopravu do Chorvatska a Španělska - Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susann. . .

SEKA TOUR Česká Lípa s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava luxusními zájezdovými autobusy o kapacitě od 28+1+1, 45+1 až po 51+1+1

SIM s.r.o.

cestovní a dopravní kancelář - specialista na francouzskou Riviéru, pronájem luxusních mobilhomů a apartmánů v zátoce St. Tropez. Hory: Rakousko-pro. . .

Special Tours Prague, spol. s r. o.

Cestovní kancelář - incoming Ubytování, hotely.

STUDENT AGENCY k.s.

Zprostředkování jazykových pobytů a studia v zahraničí, včetně dopravy (letenek, jízdenek), ubytování, cestovního pojištění, případně víz. Tyto služby. . .

TRAKLIS s.r.o.

Prodej a servis zemědělských strojů, traktorů, kombajnů, lisů, rotační brány, pluhy, nanipulátorů a autobusů. Specializujeme se na značku John Deere, D. . .

TransportTech - Ing. Jindřich Dušek

Nabídka autobusové a nákladní dopravy. Pro přepravu objemných zavazadel (kola, lodě, lyže…) je možno připojit k autobusu přívěs. Vlastníme přívěsy lehk. . .

UCHYTILCZ, s.r.o.

Rodinná autobusová mezinárodní i vnitrostátní doprava . Pronájem luxusních klimatizovaných autobusů a minibusů 20 - 58 míst.

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr