Katalog dodavatelů

Zobrazeno 446 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Šimek gass s.r.o.

Firma se zabývá instalací vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace.

Jiří Štodt

Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace

PRAGSYSTEM s.r.o.

Instalace v oblasti vody, kanalizace, topení a plynu. Nabídka čištění kanalizace tlakovou vodou, strojním perem či prohlídek stavebních dutin.


Pavel Hořejš

Firma realizuje topenářské a instalatérské práce, podlahové topení, odpady, koupelny na klíč, obklady, elektroinstalace,

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

ABK pronájem karavanů+Plyn,revize,voda

Malá půjčovna karavanů, revize plynu v karavanech Instalace plynu, vody, revize, servisní činnost, opravy plynových zařízení. Plynoservis Koutecký s. r. . . .

AB SUPPORT s.r.o.

Firma AB SUPPORT s. r. o. v Brně si Vám dovoluje nabídnout komplexní služby v oblasti údržby a oprav technologického zařízení strojírenských firem. Nab. . .

Active Elements s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti instalace vody, topení a plynu. Zabývají se hlavně realizací podlahového vytápění.

A.K.Servis

Pokladačství a obkladačství, Stavebnictví, Rekonstrukce a přestavby, Stavebně řemeslné práce, Zednické práce, Služby a řemesla, Instalatérství a topen. . .

AKVAMONT, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na obor VODOINSTALACE. Naše hlavní činnost společnosti je zaměřena na dodávky a montáže plastových potrubních systémů a technologie úpra. . .

Aleš Olšovský

Instalace vody, odpadů, topení a montáž systému topení a chlazení kapilárními rohožemi.

 • Bohušovice nad Ohří

Aleš Vacuška

Provádíme instalatérské, topenářské a plynoinstalatérské práce. Montáž rozvodu plynu, vody, topných systémů, kanalizace a vzduchu. Instalace podlahové. . .

 • Jihlava

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

ALLFORPC s.r.o.

Firma se zabývá kompletní Pokryvačskou a tesařskou službou. Dále ze zabývá instalací vody.

 • Plzeň 3

Alois Čupr

Poskytování služeb v oblasti montáže a výroby rozvodů vody, topení a plynu. Instalace vodovodních rozvodů, topných těles, bojlerů, výměny kotlů, ústře. . .

AM Servis - Michal Adamec

Nabízíme služby v oblasti vytápění, instalace vody a plynu. Montujeme odpadní potrubí, topné sestavy a zařízení či rozvody plynu včetně výměny. Prodáv. . .

AMT Čenkov, s.r.o.

Zajišťujeme instalace, opravy a údržbu elektro, plynu, topení a vody. Poskytujeme autodopravu pro 8 osob a nákladní dopravu do 3, 5 tuny. Stravování

ANDREX-Helena Kozilkova

Stavíme domy skandinavskeho typu o různých velikostí. Každý z nich je možné zateplit tak, aby splňoval podmínky norem pro stavění domů s celoročním pr. . .

Antonín Vyhnal

Naše firma Termotop provádí: instalace vody , topeni, plynu, kanalizací včetně čištění a jádrového vrtání.

Aqua Develop s.r.o.

oblast: Karlovarský kraj činnost: vodoinstalace, plynoinstalace, realizace topení, topenářské práce, rozvody vody, instalace plynových zařízení

 • Praha 5

Aquaplumb s.r.o.

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce – rekonstrukce koupelen a bytů. Provádíme opravy rozvodů vody, topení a plynu, dále ser. . .

AQUAPLUMB s.r.o.

Společnost AQUAPLUMB s. r. o. realizuje veškeré topenářské, instalatérské a plynařské práce. Nabízíme návrh a instalaci tepelných čerpadel a kotlů, vč. . . .

AQUASERVIS Mělník s.r.o.

Velkoobchod a specializovaný maloobchod s vodárenským a kanalizačním zbožím určeným pro inženýrské sítě, průmyslové stavby, venkovní a vnitřní instala. . .

BERNARD TOMÁŠ-INSTALACE

Provádíme instalace rozvodů vody, topení a plynu. Nabízíme strojní čištění kanalizace. elektroinstalace, rozvody, antény

BERNOLD, s.r.o.

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynárenské práce. Provádíme montáže rozvodů vody, kanalizace či instalaci měřičů. Zabýváme se výstavbou rodinnýc. . .

Bohumil Kučera - Creator

Nabízím technickou pomoc v domácnostech a kancelářích. Provádím všechny tzv. mužské práce: drobné opravy vody, elektřiny, instalace vodovodních bateri. . .

BOLEMA, s.r.o.

Zajišťujeme instalatérské a topenářské služby a servis zplyňovacích ekologických kotlů na dřevo značky Vigas. Provádíme instalace sanitární techniky, . . .

 • Polešovice

BOSS montáže, s.r.o.

Provádíme vodoinstalační, topenářské a plynoinstalační práce, rozvody plynu, vody a topení, elektroinstalace, zdravotechnické instalace a instalace pl. . .

BRAVERY.CZ, s.r.o.

TECHNICKÉ INSTALACE - kotle, solární systémy, tepelná čerpadla, zdravotechnika, rozvod vody, plynu, elektro, svod odpadů. STAVEBNICTVÍ - stavba RD, d. . .

Bušek P&T Voda Plyn Topení s.r.o.

Nabízíme topenářské a instalatérské práce. Zaměřujeme se na tepelná čerpadla, solární systémy, odpady, instalace vody a další. Provádíme záruční i poz. . .

Čemus Miloslav

Společnost se zabývá instalatérskými prácemi - voda, topení, plyn, již od roku 1997 po celé ČR. Instalatérství, instalace vody, topení a plynu.

Česká voda - Czech Water, a.s.

Společnost zajišťuje činnosti elektro, strojní a stavební údržby včetně provádění oprav. Dále dopravní služby (náhradní zásobování vodou aj. ); výměny . . .

cesketopeniainstalace

Prodej výrobků českých výrobců pro instalaci topení a vody. Nabídka tepelných čerpadel a příslušenství, kotlů, krbových vložek, termostatických hlavic. . .

COOP THERM spol. s r.o.

Společnost COOP THERM spol. s r. o. byla založena v prosinci roku 1990. Činnost společnosti komplexní služby v oboru měření a regulace tepla, TV a SV , . . .

Daniel Holiš

Voda, topení, plyn. Provádíme vodoinstalační, topenářské a plynařské práce. Rozvody vody, rozvody topení, rozvody plynu, instalace plynu, montáže radi. . .

 • Dolní Lhota

Daniel Karas

Nabízím instalatérské, elektrikářské a plynařské práce, Rozvody vody, přípojky, elektroinstalace, instalace plynu, plynové kotle a další dle přání zák. . .

 • Chotoviny

Daniel Labuda

Provádíme stavební, sádrokartonářské a malířské práce. Nabízíme elektroinstalace, instalace vody a odpadu, omítky, sádrovláknité desky, luxfery, sklob. . .

 • Chomutov

Daniel Mísař

Specializujeme se na instalatérské práce, topenářské práce a plynařské práce. Provádíme instalatérské a topenářské práce, montáže a opravy: domovní . . .

Daniel Moučka

oblast: Ústecký kraj činnost: - instalatérské práce - vodoinstalace, instalace rozvodů vody, rozvody topení, rozvody plynu, instalace plynových . . .

Daniel Řezníček top-aqua

Nabídka instalatérských a topenářských prací. Realizace rozvodů topení, vody a kanalizace, instalace solárních systémů a podlahového vytápění. Instalac. . .

Daniel Štětka

Mezi mé služby patří instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace.

 • Kněževes

David Hřebík

Realizujeme jádrové vrtání diamantovou technikou chlazené vodou do všech materiálů - betonu, železobetonu, cihlového zdiva, smíšeného zdiva a kamene o. . .

David Levý

Montáže a opravy rozvodů vody a topení, instalace plynu. Výměny radiátorů a provádění rekonstrukcí bytových jader. Opravy a strojní čištění kanalizace. . .

 • Plzeň 5-Křimice

David Podrazil

Nabídka služeb v oblasti vody, topení a plynu. Provádění rekonstrukcí bytových jader a starších domů, demontáží, výměn radiátorových kohoutů, montáže . . .

DOMOV Gold Power s.r.o.

Fotovoltaické elektrárny - prodej technologie a dodávky střešních instalací na klíč. Poradenství v oblasti alternativních zdrojů a pomoc s administrat. . .

DRINEX Tábor, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky pramenité vody Šumavský pramen 18, 9l a výdejníky vody (aqumaty). Zabýváme se prodejem, instalací, pronájmem, servisem, sanitací a . . .

Družstevní závody Dražice - strojírna s r.o.

Zastoupení švédské firmy NIBE ENERGY SYSTEMS, tepelná čerpadla všech typů a systémů, ohřívače vody, poradenství

DS-servis

DS-servis se zabývá elektroinstalacemi a instalací vody, odpadů a topení v bytových i nebytových prostorách a v rodinných domech.

DS-servis

DS-servis se zabývá elektroinstalacemi a instalací vody, odpadů a topení v bytových i nebytových prostorách a v rodinných domech.

Dušan Kohel

Instalace rozvodů vody, topení, plynu a projekční práce.

 • Praha 3

Dušan Kohel

Nabízíme instalace rozvodů vody, topení, plynu, zednické a obkladačské práce.

 • Praha 3

Echoz rekuperace s.r.o.

Dodáváme bezpečné rekuperační výměníky pro ohřev vody odpadním teplem z chladicích zařízení v provozech např. jatka, výroba a zpracování masa, chlazen. . .

EG klima, s.r.o.

Naše firma poskytuje realizace inženýrských sítí, technologických staveb, vnitřních instalací vody, kanalizace, plynového vytápění.

 • Kralupy nad Vltavou

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr