Katalog dodavatelů

Zobrazeno 3 698 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Hübsch-elektro, s.r.o.

Firma provádí elektrikářské práce.

Krasoslav Valla

Dodávky, výroba, montáž bazénů - foliové, plastové, laminátové, betonové, IZOSTONE, venkovní i vnitřní, dodávka kompletní bazénové technologie. Výroba bazénového zastřešení. Jezírka, rybníčky ap. Dodávka plastových jímek, septiků. Izolace střech, balkónů…

Radek Venclík

Elektromontážní práce včetně revize, vodoinstalační práce, rozvody plynu včetně zajištění revize, zednické a obkladačské práce, podládky plovoucích podlah, rekonstrukce bytů i domů, sádrokartonářské práce, malby a nátěry.


Dávid Rusnák

Nabídka kompletních elektroinstalací.

Elektroinstalační a elektromontážní práce

Nabídka elektroinstalačních a elektromontážních prací včetně revizí a servisu. Výroba i instalace rozvaděčů pro rodinné domy a průmyslové haly, automatizace technologických procesů,včetně dodávek investičních celků.

Jiří Kovář

Potřebujete zavést elektřinu do domu? Nebo zapojit rozvaděč? Potřebujete opravit elektrické zařízení? Nabízíme kompletní elektrikářské práce včetně poradenství před samotnou realizací zakázky pro zákazníky z Telče a okolí. Instalaci rozvaděčů provádíme…

Pavel Hořejš

Firma realizuje topenářské a instalatérské práce, podlahové topení, odpady, koupelny na klíč, obklady, elektroinstalace,

PROMESA , s.r.o.

Jsme výhradním zástupcem firmy DPS ZVT Print Banská Bystrica - tradičního výrobce desek s plošnými spoji. Specializujeme se na výrobu jednostranných, dvoustranných a vícevrstvých DPS, která probíhá v kusovém množství pro výrobu prototypů včetně POOL panel…

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

AAAalarmy

Montáž, údržba a servis telekomunikačních (GSM, MW) a bezpečnostních (EZS, EPS, CCTV) zařízení, instalace datových rozvodů LAN a elektroinstalace do 1. . .

ABB s. r. o., organizační jednotka Elektro-Praga

Výroba a prodej domovního elektroinstalačního materiálu

ABB s.r.o., org. jednotka ELSYNN

ABB je výrobní a obchodní firma nabízející systémy a komponenty pro automatizaci výrobních procesů a rozvod elektrické energie. Firma má divizni us. . .

ABCO spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti elektroinstalace.

 • Havířov

ABD Group a.s.

nábytkové sestavy, vestavěné skříně, kuchyňské linky, atypické interiéry, hotely, restaurace. obchody, schodiště, zahradní přístřešky - pergoly - altá. . .

AB ElektrikBau, s.r.o.

Realizujeme průmyslové a občanské stavby, fotovoltaické elektrárny, elektroinstalace (slaboproud, silnoproud), elektronické protipožární systémy (EPS. . .

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

Abrešek Elektroservis

Elektrické zařízení do 1 000V v objektech třídy A: - montáž, oprava, údržba a revize el. zařízení " elektroinstalací" převážně bytů, rodinných domů, b. . .

A BRKVA

Nabízíme opravy elektroinstalací jak v domech a bytech, tak i v průmyslových objektech. Provozujeme pohotovostní elektroslužby, opravy elektra a elekt. . .

Ac-instal

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektroinstalací, TV a SAT, kamerových systémů pro firmy, společenství bytů a domácnosti. Eletroinstalační práce.

ADA autoopravna - Jiří Daška

Zajišťuji opravy automobilů a provoz pneuservisu. Zabývám se diagnostikou, servisem autoklimatizací a elektroinstalacemi. Nabízím renovace světlometů, . . .

ADALU, s.r.o.

Kompexní dodávky staveb, zemních staveb klembových sklepů , rekonstrukce, výstavby rodinných nízkoenergetických domů, registrovaná firma zelená úsporám, f. . .

Adam Kurtovič

Elektroinstalační a Elektromontážní práce.

ADAS spol. s r.o.

Firma se zabývá elektroinstalací.

 • Chrudim

ADDOX s.r.o.

Naše firma nabízí služby v oboru elektrotechnických prací. Provádíme rozvod průmyslových i domovních elektroinstalací, montáží a revize elektrozařízen. . .

ADECO, spol. s r. o.

Firma byla založena v roce 1992 po rozpadu projekčního střediska Českých drah. Původní zaměření firmy byla projekční činnost v oblasti zdvihací, dopra. . .

Adnerel s.r.o.

: Elektroinstalace, zámečnictví. Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronickýc. . .

 • Chomutov

Advantel, a.s.

Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného prov. . .

AEC NOVÁK s.r.o.

Společnost AEC NOVÁK s r. o. působí v oblasti slaboproudé elektrotechniky, aplikované elektroniky a přenosů dat. Poskytujeme služby v oboru elektroinst. . .

AEF ACIMEX ELECTRONICS FULNEK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, dodávky, montáže a servis následujících zařízení: kompletní dodávky vzduchotechniky, kompletní dodávky systému měře. . .

A-elektro

Provádíme opravy a rekonstrukce v bytech a domech, nové elektroinstalace a revize, veškeré opravy a rekonstrukce – i drobné, nové elektroinstalace v b. . .

Agila Plus s.r.o.

Firma Agila Plus s. r. o. provádí veškeré elektroinstalační práce včetně údržby a rekonstrukce elektrických rozvodů a zařízení, revize elektrických ro. . .

AGOSTO s.r.o.

elektroinstalace, hromosvody, výroba rozvaděčů / dodávka a montáž centrálního vysavače SACH

AGROELEKTRIC, s.r.o.

Nabízíme montáže, opravy a údržbu elektroinstalace, hromosvodů, zabezpečovacích systémů a veřejného osvětlení. Prodej elekroinstalačního materiálu.

AGROS CZ spol. s r.o.

Společnost zajišťuje opravy a montáže elektroinstalací a hromosvodů včetně revizí a to v objektech tř. A a B. .

AGROS CZ spol. s r.o.

provádí elektroinstalace, elektromontáže, montáž, oprava, údržba vyhrazených elektrických zařízení, revize elektrických zařízení,

AHV s.r.o.

Stavba novostaveb a rodinných domů na klíč, provádění rekonstrukcí, elektroinstalací. Praha a Středočeský kraj

 • Mukařov

Aiola s.r.o.

Stavební práce Elektroinstalace Realizace staveb. Společnost se sídlem v Mladé Boleslavi provádí montáže elektroinstalace a hromosvodů, slaboproudé r. . .

 • Mladá Boleslav

AIRIX, s.r.o.

Sehraný tým odborníků, kteří stále sledují vývoj v oblastech elektro, který posléze aplikují v praxi jak projekční, tak i realizační a mají tak zpětno. . .

AK AUTOELEKTRONIKA

Opravy autoelektroniky, alternátorů a startérů, elektroinstalací a palubních přístrojů. Montáž doplňků. Nabízíme například montáž automatického zapíná. . .

AK Building Service s. r. o.

Telekomunikace a výškové práce, elektroinstalace, klempířské i vyklízecí práce.

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

Akční nabídky Elektro Zdap

Elektronika, bílá elektro, elektroinstalace. Značky Philips, Panasonic, Sony, Grundig, Thomson, Samsung, Akai, LG, Zanussi, Whirlpool, Electrolux, Aeg. . .

Akepon s.r.o.

Společnost AKEPON s. r. o. se specializuje na elektromontážní práce, elektrorevize, na instalaci fotovoltaických systémů na klíč, solárních systémů pro . . .

Alarm pořt : Elektronické zabezpečovací zařízení

Montáže, údržba a servis (alarmu) elektronické zabezpečovací techniky - Elektronické zabezpečení alarm - Požárního zabezpečení - Kamerové systém. . .

Albatech,s.r.o.

Stavební firma se zaměřením na stavby rodinného domu, hrubé stavby, dokončovací práce, zateplovací práce, elektroinstalace, topenářské a instalatérské. . .

Alena Kešnarová

Naše stavební firma se soustředí zejména na rekonstrukce bytových jader včetně rozvodů vody a elektroinstalace. Pracujeme pružně a kvalitně.

 • Jindřichův Hradec

Alena Kolářová

Provádění pravidelných i jednorázových úklidů bytových i firemních prostor a údržby domácností. Nabízíme čištění koberců, interiérů aut, praní, žehlen. . .

Aleš Bouchal

Firma se specializuje na elektroinstalace objektů a domů. Provádí elektroinstalaci datové sítě a svítidel.

 • Kamenický Šenov

Aleš Čechlovský

Nabízím provádění veškerých stavebních prací, včetně dodání materiálu – pokládka podlahových krytin, elektroinstalace, veškeré sádrokartonářské práce, . . .

 • Žleby

Aleš Damborský

Nabízíme domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace. Montáž elektrického podlahového topení a konvekční vytápění infračervené topné panely.

 • Hodonín

Aleš Friedl

Montujeme zabezpečovací zařízení, domovních a kamerových systémů, inteligentní automatizace a elektroinstalace.

 • Zábřeh

Aleš Jakubčík

Elektroinstalace, elektromontážní práce, montáž zabezpečovacích systémů. .

 • Morkůvky

Aleš Janoušek

Elektrorevize, revize elektroinstalací, revize elektrických zařízení, revize elektrických spotřebičů, revize hromosvodů, opravy elektroinstalací.

 • Litvínov

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr