Katalog dodavatelů

Zobrazeno 815 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zaměřujeme se na zavádění systémů řízení dle mezinárodních standardů a poskytování poradenství. Organizujeme školení auditorů i manažerů a bezpečnost práce, tvorba dokumentace na klíč, zajištěni firem na klíč... E-learning školení BOZP a PO,školení BOZP a…

Ludmila Jarolímová, DiS.

Zabýváme se bezpečností práce (BOZP) a požární ochranou (PO). Mezi naše služby patří: zpracování dokumentace BOZP a PO dle platné legislativy vyhledání a hodnocení rizik, kategorizace prací, řešení pracovních úrazů, kontrolní činnost, školení zaměstnanců,…

DOMSTAV, s.r.o.

Na stavbách dohlížíme na bezpečnost práce a zajišťujeme technický dozor. poskytujeme služby BOZP a TDI.


Bezpečnost - požární ochrana

Firma nabízí tyto služby:služby v oboru požární ochrany, vypracování dokumentace požární ochrany, poradenství v oboru požární ochrany, opravy hasicích přístrojů.

Inženýrské a konzultační služby v oblasti stavebnictví a alternativních zdrojů energie

Firma nabízí inženýrské a konzultační služby v oblasti stavebnictví a alternativních zdrojů energie. Provádíme autorský a technický dozor. Zajišťujeme služby koordinátora BOZP. Poskytujeme služby a poradenství v oblasti dotací a státních podpor.Zajišťujem…

ABEPO (Ing. Jiří Hána, Ph.D.)

Nabízíme kompletní sortiment služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO). Od konzultací ke konkrétním případ. . .

ABOKO ready s.r.o.

ABOKO ready s. r. o. je dynamická společnost s bohatými zkušenostmi. Dovolujeme si Vám nabídnout služby v oblasti BOZP, řízení rizik, školení zaměstnanc. . .

ABP HOLDING a.s.

Provádíme inženýrskou činnost, poradenskou činnost z oblasti stavebnictví, technický dozor investora, BOZP, rekonstrukce a zateplení budov, projektová. . .

ACEZA s.r.o.

Facility & Property management. Provádíme komplexní správu budov a nemovitostí. Nabízíme údržbářské práce, revize, havarijní službu, fyzickou ostrahu . . .

ACEZA s.r.o.

Facility & Property management. Provádíme komplexní správu budov a nemovitostí. Nabízíme údržbářské práce, revize, havarijní službu, fyzickou ostrahu . . .

ACROM Praha export - import spol. s r.o.

Komplexní řešení pro zajištění zákonných povinností v oblasti BOZP a PO s odbornými garancemi. Prodej ochranných pracovních prostředků. Školení řidičů. . .

ACTRA ALESSIZ s.r.o.

Nabízíme: projektovou a inženýrskou činnost, výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP na stavbě, správu nemovitostí

  • Praha 4

Adestik s.r.o.

Poskytuji služby koordinátora BOZP na staveništi, zajištění úkolů v prevenci rizik a poradenství v oboru hygieny a kategorizace práce. Rizikové kácení. . .

AD MEDICA Consulting s.r.o.

Administrativní služby pro zdravotnická zařízení: - GDPR pro zdravotnická zařízení - daňová evidence a podvojné účetnictví pro lékaře a zdravotnick. . .

ADMIS CZ s.r.o.

Prodáváme ekonomické informační systémy ABRA, poskytujeme naše vlastní e-shopové řešení " eShop Admis pro abra Gx" a software pro oční optiky " Optik" . . . .

A.D.S. Rokycany s.r.o.

Stavby na klíč, stavební projekty, realizace staveb, technický dozor, projektový ateliér, koordinátor BOZP.

Advis Consulting s.r.o.

Nabízíme e-learningová školení a poradenství v oblasti ISO systémů, bezpečnosti práce a požární ochrany, školení ISO, školení BOZP, PO. Naleznete nás . . .

Agentura B.K.R. s.r.o.

Projektová a inženýrská činnost, technický dozor investora, koordinátor BOZP, činnost Autorizovaného inspektora, program \\\" zelená úsporám\\\" - proj. . .

AGENTURA BOZP - PO s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti BOZP Technicko-organizační činnost v oblasti PO Provádění školení BOZP a PO, zpracovávání dokumentace BOZP a PO, porad. . .

AIP, spol. s r.o.

inženýrská činnost v investiční výstavbě

Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z.s.

Vzdělávací a záchranářská činnost v oblasti: BOZP. První pomoc pro zaměstnance a zaměstnavatelé, vodní záchranářská služba, kurz vodní záchrany, kurz . . .

AK Consult

- poradenská činnost související se zaváděním systému managementu kvality, environmentu a BOZP, - provádění interních auditů, - zajištění činnosti man. . .

Aledo s. r. o.

Zabýváme se úsporným osvětlením (LED, SaveTube, LVD), problematikou identifikace (výrobní značení, štítky a etikety, Brady tiskárny, software pro tvor. . .

Alena Bílková

1)Požární bezpečnost staveb - technická a organizační činnost v oblasti požární ochrany, projektant požární bezpečnosti staveb, autorizovaný technik p. . .

Alena Chalupová HASPRO protipožární služby Liberec

Kompletní služby v požární ochraně Zajištění služeb BOZP Servis&údržba&plnění&opravy&prodej&montáž hasících přístrojů Kontroly hydrantů&požárních k. . .

Alena Homolková - AHa

Poradenská firma v oblasti požární ochrany, nakládání s odpady a bezpečnosti práce.

Aleš Král

Jsem osoba odborně způsobilá v prevenci rizik dle zákona 309/2006 Sb. a osoba odborně způsobilá v požární ochraně dle zákona 133/1985 Sb. Na trhu půso. . .

Alexandr Spilka

Provádím montáže, opravy, zkoušky a revize elektrických zařízení do 1000 V včetně hromosvodů, elektrických spotřebičů, nářadí a pracovních strojů. Pos. . .

ALPTREND CENTRUM s.r.o.

rekvalifikační centrum akreditované MŠMT – obor výškový specialista školení, poradenství a služby v oblasti BOZP horizontální a vertikální zajišťova. . .

Altcom s.r.o.

Divize kancelářských potřeb vznikla v roce 2008. Od té doby prošla razantním vývojem a změnami. Restrukturalizace byla nezbytná pro kvalitní a spolehl. . .

AMPeng, s.r.o.

Jsme tým odborníků zabývajících se požární bezpečností staveb, civilní ochranou+ improvizovanými úkryty, dále- požární větrání+ strojní, systémy hašen. . .

Antico C. K., s.r.o.

Realizace staveb, stavební inženýring, koordinátor BOZP na staveništi

Antonín Bezouška

Nabízíme služby v oblasti požární ochrany, bezpečnosti i hygieny práce a prevence rizik. Zajišťujeme vypracování a vedení dokumentace PO a BOZP.

  • Frýdlant nad Ostravicí

ANZEN s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti BOZP a PO pro podnikatele a firmy. Zajištění školení zaměstnanců i v anglickém jazyce. Koordinátor BOZP na staveništi.

APOSTAV spol. s r. o.

Naše společnost se zabývá službami v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Tyto služby spočívají zejména v provádění revizí ( hasicích přístroj. . .

ARCHA - inženýrská agentura, a.s.

Provádíme inženýrské a projektové činnosti ve výstavbě. Nabízíme vypracování architektonických studií, dokumentace pro územní a stavební řízení či pro. . .

ARCHIPRO s.r.o.

Architektonické návrhy, projekty staveb všech stupňů - bytové stavby, občanská výstavba, průmyslové stavby. Novostavby, rekonstrukce, rekonstrukce pan. . .

ARIDUS ARIDA s.r.o.

- Stavební a finanční dohled, - Kontrola finanční výhodnosti nabídek, - Výběr nejvhodnějšího dodavatele na základě referencí, - Technický a stavebn. . .

Asa expert a.s.

Naše společnost ASA expert a. s. nabízí tyto služby - projekce, vizualizace, energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, TZB, vytápění, s. . .

AS-PO David Doležal

Požární ochrana, Chemické látky, Ekologie, BOZP, PZH - odborné zajištění služeb v těchto oblastech pro podnikající fyzické a právnické osoby

ASSESSMENT, s.r.o.

Požární ochrana, PBŘ, projektování požárních systémů pro výstavbu. Práce v oboru HR (lidské zdroje) v plné šíři.

ATACHE s.r.o.

Akreditované pracoviště MŠMT. Firma má dvě samostatné divize: DIVIZE KOMPLEXNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ DIVIZE ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB A SLUŽEB PRO FIRMY Koučin. . .

ATCON, s.r.o.

Zavádění a integrace systému řízení jakosti, environmentu a BOZP dle existujících standardů, zejména v automobilovém průmyslu. Školící činnost k systé. . .

Atelier Penta, spol. s r.o.

Stavební projektový atelier zabývající se pozemními, vodohospodářskými a dopravními stavbami. Ve firmě pracuje 5 zaměstnanců a externí spolupracovníc. . .

AteresCZ s.r.o.

Provádíme realizace staveb a rekonstrukcí, nabízíme vybavení interiérů i exteriérů. Poskytujeme služby v oblasti inženýrské činnosti.

ATLAS CZ s.r.o.

Kompletní sužby odborně způsobilého Koordinátora BOZP při přípravě i realizaci stavby podle z. č. 309/2006 Sb. : · zpracování Planu BOZP a přehledu práv. . .

Autoškola Beetle KV s.r.o.

Autoškola Beetle Naši instruktoři připravují studenty na řidičské zkoušky již mnoho let let. V současné době naše autoškola nabízí možnost získat ř. . .

AVESYS s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany, školení BOZP a PO, řidičů referentských vozidel, vedení dokumen. . .

  • Brno - Brněnské Ivanovice

AVESYS, s.r.o.

Služby a poradenství v oblasti BOZP a požární ochrany, školení BOZP, PO, školení prací ve výškách, školení řidičů referentských vozidel, činnosti koor. . .

A-Z poradce s.r.o.

Organizační poradenství, ekonomika a účetnictví. Poskytujeme služby v oblasti ISO systémů, výrobkové certifikace, OZO v BOZP, PO a koordinátora BOZP n. . .

A - z revize elektro

Služby a poradenství v oblasti BOZP - bezpečnosti práce. Zpracování zákonné dokumentace v BOZP odborně způsobilou osobou v BOZP a revizích elekt. . .

A. . Z VÝŠKY s.r.o.

Nabízíme výškové práce. Provádíme mytí oken a čištění fasád, montáže a demontáže, tmelení a spárování, klempířské a pokrývačské práce a práce ve světl. . .

Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, vč. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr