Katalog dodavatelů

Zobrazeno 479 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

MIRA expert s.r.o.

Odstraňování graffiti a ochranné nátěry, čištění fasád, mytí zámkových dlažeb, venkovní úklidy, sekání trávy, úklid kanceláří a bytových domů, prádelna (hotely, restaurace atd.), malířské a natěračské práce, pokládky koberců a linolea, dezinfekce, dezinse…

WorkStaff s.r.o.

Firma dělá úklid domácností a veřejných prostor, firem, domů, zámečnictví, brány, branky,ploty ,zábradlí, mříže, sklenářství, opravy, zasklívání

Ricevute s.r.o.

Provádíme úklidové služby (mj. úklid kanceláří, nebytových prostor, průmyslových objektů, veřejných prostor, vagónů, autobusů...).


AA-LUX

Provádíme čištění koberců, čalounění a interiérů aut vše stroji Kärcher. Pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a bytů, mytí oken, výloh a prosklený. . .

Abaca CZ, s.r.o.

Provádíme úklid domácností, úklid společných prostor, kanceláří, prodejen, ordinací, průmyslový úklid.

Abeko

úklidová firma nabízející komplexní úklid, úklid kanceláří, úklid bytů, kolaudační úklid, úklid stavby, stavební úklid, čištění počítačů, čištění kober. . .

A + B - kompletní úklidové služby

Firma poskytuje kompletní úklidový servis, Provádíme jednorázové i pravidelné úklidové práce kanceláří, bytů, domů, administrativních budovXtecXtecXte. . .

Ačamovič Mile

úklidové služby, pravidelný úklid obytných domů, čistění koberců, mytí oken, voskování podlah, strojové čistění provozoven, pravidelný úklid kanceláří. . .

 • Praha 10

ACCURATUS prádelna s.r.o.

praní prádla, mandlování prádla, praní prošívaných dek a polštářů, praní kuchařských a restauračních oděvů a vybavení, praní pracovních oděvů, praní z. . .

A-CLEAN corporation s.r.o.

Zajišťujeme komplexní úklid kanceláří, administrativních budov, průmyslových hal a skladů, kulturních a historických budov, hotelů, sportovních center. . .

ACTAPOL - úklid a hygiena budov

Provádíme úklid kanceláří a hal, čisticí práce, úklidové služby stroji COMAC a TASKI, čištění koberců, mytí oken či výloh. Zajišťujeme strojní mytí po. . .

ADA BRNO -Jan Sánka

úklid domácností, úklid kanceláři, úklid komerčních prostoru, úklid správa nemovitostí, Hlídání zvířat Pořadatelská agentura.

Adéla Němcová

Mladá úklidová firma zabývající se úklidem domácností, bytů i kanceláří a čištěním.

Adoma, s.r.o.

Naše úklidová firma nabízí úklidové služby v Praze a okolí. Provádíme komplexní úklidové práce za výhodnou cenu a v nejvyšší kvalitě - úklid kanceláří. . .

Adoma, s.r.o.

Naše úklidová firma provádí pravidelný úklid kanceláří, firem a domácností v Praze a okolí. Nabízíme úklidové služby pro bytové i nebytové prostory. . .

AFON s.r.o.

Uklid kanceláří a hotelů, Praha a Středočeský kraj.

 • Praha 3

Agentura All, s.r.o.

Zabýváme se zajišťováním jednorázových a pravidelných úklidů domácností, kanceláří a ordinací v Brně a okolí, zprostředkováním au-pair pobytů, mother´. . .

AGENTURA DOMOV, spol.s r.o.

Nabízíme úklidové služby. Pravidelný úklid kanceláří i domácností.

Agentura Hospodyňka

Nabídka jednorázového i pravidelného úklidu domácností, hotelů, kanceláří, domů a dalších prostor.

Agentura Suzi s.r.o.

Nabízíme úklid domácností a rodinných domů, bytových domů, kanceláří a firemních prostor. Dále zajišťujeme kompletní služby v oblasti hlídání děti, na. . .

Alena Chovancová

Poskytování komplexních úklidových služeb. Úklid kanceláří, domácností a provozních prostor, mytí oken, žaluzií a výloh, čištění koberců a čalouněného. . .

Alena Čierná - Fa DUO

Naše firma sídlí v Ostravě a nabízí úklid bytových domů, průmyslových objektů, kanceláří, zdravotnických zařízení, atd. Bližší informace na www. Alena. . .

Alena Mikulková

Nabídka úklidu domů, bytů, kanceláří a průmyslových prostor.

ALEXIS CZ, s.r.o.

úklid kanceláří • úklid administrativních budov • úklid hotelů • úklid škol • úklid činžovních domů • úklid před kolaudací • úklid po rekonstrukci •. . .

Alfa-cleaning - Jiří Vykoukal

Provádíme kompletní správu, údržbu a úklid nemovitostí, komerčních prostor, kanceláří, školských, zdravotnických a stravovacích zařízení a obytných do. . .

Alois Vintr

Provádíme úklid kanceláří, bytových domů, škol, sociálních zařízení, restaurací a barů.

Amaco s.r.o.

Úklidové služby, úklid domů, kanceláří a bytů. Čištění koberců. Rekonstrukce bytů

Andílci, s.r.o.

Nabízíme všechny úklidové práce a úklidové služby. Zaměřujeme se zejména na úklid domácností, úklid firem, zdravotnických zařízení a úklid kanceláří, . . .

ANELA - ÚKLID

plošný úklid kanceláří, čištění koberců, mytí oken. provádění polymerových politůr, papírové ručníky, toaletní papír, hygienický program, tekuté mýdla,

anismitko

Jsme flexibilní úklidová firma zaměřená na úklid kanceláří, úklid bytů a bytových domů, hotelů, obchodů, úklid chodníků, čištění koberců a čalounění. . . .

Anna Bravencová

Poskytování kompletního úklidu v domácnostech, rodinných domech, pravidelně, jednorázově, mytí oken, úklid po malování, stavebních úpravách, žehlení, . . .

 • Ostrava, Muglinov, Slezská Ostrava

Anna Voclonová

Provádíme pravidelný úklid činžovních, panelových a obytných domů, kanceláří, administrativních budov a objektů. Čištění koberců a čalounění, mytí oke. . .

 • Praha-Žižkov

Antonín Beneš

úklid-garáží, nebytových prostorů, kanceláří a činžovních domů

 • Praha 3

AOZ úklid, s.r.o.

Provádíme čištění veškerých průmyslových objektů, konstrukcí i ve výškách. Odsávání nebezpečného odpadu třídy B1, čištění VZT odtahů a klimatizací, dá. . .

Arnošt Metter

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklidový servis. Provádíme mytí oken, žaluzií, čištění koberců a čalounění, úklid domácností, firem, kanceláří, po r. . .

 • Praha 3

ART VIKO, s.r.o.

Zajistíme komplexní pravidelný úklid administrativních budov, kanceláří, zasedacích místností, chodeb, výtahů a podobně. Provádíme mytí oken a skleně. . .

ASTRA REALITY, s.r.o.

Nabízíme úklid nemocnic, zdravotnických zařízení, kanceláří i obchodních prostor. Zajišťujeme také úklid domácností včetně mytí oken a údržbářských pr. . .

Atak úklidový servis s.r.o.

Úklidové služby, jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid činžovních domů a další služby

Atom Security, s.r.o.

Nabídka ostrahy objektů, administrativních budov a hotelů. Monitorování osob a staveb. Též individuální ochrana osob. Kontrola zaměstnanců dle zákona. . . .

A - ÚKLID, kvalitní úklidové služby, profesionální úklid

Úklid, pravidelný úklid činžovních a panelových domů. Úklid provádíme kvalitně, spolehlivě. Mytí oken a podhledů, generální úklid. Pravidelné úklidy k. . .

Awasete s.r.o.

Provádíme úklid objektů, kanceláří, deratizaci. Čištění vlaků, automobilů, mytí oken i správu objektů.

AZ palety s.r.o.

Zabýváme se prodejem, výkupem i směnou všech druhů europalet, dřevěných palet, palastových palet a palet H1, ohrádek 120x80cm a 80x60cm, vík, gitterbo. . .

A-Z úklid ,v.o.s.

Provádíme komplexní úklid budov a kanceláří, i úklid sněhu a údržba zeleně.

 • Praha-Přední Kopanina

Barbora Raisrová

Naše firma nabízí kompletní servis úklidových služeb pro firmu, domácnost i společné prostory. Provádíme všechny formy úklidů, jako jsou pravidelný ú. . .

BEDENIKA, s.r.o.

Bedenika s. r. o. poskytuje hospodyňské a úklidové služby již od roku 1996. Zajišťuje pravidelné i nepravidelné úklidy domácností, kanceláří a průmyslov. . .

Bedřich Miklík

* Provádění všech elektroinstalačních prací včetně montáže hromosvodů a včetně revizí * Provádění úklidu administrativních budov, kanceláří, hotelů. . .

BEST OSTRAVA s.r.o.

Úklidová služba BEST OSTRAVA s. r. o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid výrobních ha. . .

Best Servis Most s.r.o.

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid administrativních budov, kanceláří, bytových domů (nebytových prostor) a průmyslových objektů. Dále provádíme. . .

BioModrá s. r. o.

Úklid kanceláří, Úklid SVJ, Úklid komerčních prostor. Provádíme pravidelné, jednorázové i generální úklidy včetně zákaznického servisu. Zajišťujeme my. . .

Blanka Dvořáková

Nabídka a provedení úklidu bytů, kanceláří a nebytových prostor. Vyklízení sklepů, půd a bytů včetně odvozu odpadu.

 • Praha 3

Blažek Marian - malířství

MALÍŘI POKOJŮ , MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE Malování pokojů, bytů, domů, kanceláří, schodišť, hal (v celku i po částech) aj. Nátěry dřeva, dveří, zárubní, rad. . .

B + L úklid

Zajišťujeme úklidové služby, úklid bytů, domů, chodníků, sněhu, kanceláří, nebytových prostor, mytí oken, výloh, strojové čištění koberců a čalouněnéh. . .

BM clean s.r.o.

B. M. clean s. r. o. - úklidový a čistící servis se specifikuje především na úklid a čištění . Provádíme úklidy po stavebních úpravách, kolaudační úklidy, ú. . .

 • Liberec VII-Horní Růžodol

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr