Katalog dodavatelů

Zobrazeno 350 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Milan Billý

Firma se zabývá stavební činností, úklidovými službami.

Ernest Dančo

Firma se zabývá výkopovými a demoličními pracemi. Nabízíme čištění koryt řek a uklízecí práce.

RODINNÝ ÚKLID s.r.o.

Stavební činnosti, malířské a natěračské práce, úklid apartmánů


Tomáš Burgr

Zabýváme se převážně kompletními rekonstrukcemi bytů, malířskými pracemi a štukováním, provedeme montáž sádrokartonových příček, předěláváme bytová jádra, zajišťujeme zednické i obkladačské práce včetně úklidu. Poradíme s výběrem vhodných barev i materiál…

AA-LUX

Provádíme čištění koberců, čalounění a interiérů aut vše stroji Kärcher. Pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a bytů, mytí oken, výloh a prosklený. . .

Abeko

úklidová firma nabízející komplexní úklid, úklid kanceláří, úklid bytů, kolaudační úklid, úklid stavby, stavební úklid, čištění počítačů, čištění kober. . .

Adéla Němcová

Mladá úklidová firma zabývající se úklidem domácností, bytů i kanceláří a čištěním.

Adoma, s.r.o.

Naše úklidová firma provádí pravidelný úklid kanceláří, firem a domácností v Praze a okolí. Nabízíme úklidové služby pro bytové i nebytové prostory. . .

AGENCY INclean s.r.o.

Pravidelné i jednorázové služby pro firmy, kanceláře a domácnosti. Běžný úklid, generální úklid po rekonstrukci, mytí oken, čištění koberců a čalouněn. . .

Alena Mikulková

Nabídka úklidu domů, bytů, kanceláří a průmyslových prostor.

ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.

Firma zajišťuje pravidelné úklidové práce, jednorázové úklidy a ostatní s tím související činnosti. Mytí oken, čištění koberců, úklid po malířích a st. . .

ALION s.r.o.

Pravidelné úklidy firemních prostor v Praze a okolí. Komplexní úklidové služby, pravidelný úklid firem a jednorázový úklid firem, mytí oken, zajišťují . . .

All 4 you

Zaměřujeme se na kompletní zajištění služeb pro domácnost, hospodyně, úklid domu, bytu. Nabízíme hlídání dětí, nákupy, praní, žehlení, čistírna vyzved. . .

Amaco s.r.o.

Úklidové služby, úklid domů, kanceláří a bytů. Čištění koberců. Rekonstrukce bytů

anismitko

Jsme flexibilní úklidová firma zaměřená na úklid kanceláří, úklid bytů a bytových domů, hotelů, obchodů, úklid chodníků, čištění koberců a čalounění. . . .

ARM International, družstvo

Stavebnictví - komplexní revitalizace panelových domů, zateplení, výměna oken a vstupních dveří, výměny stoupaček, přestavby rodinných domů a rekonstr. . .

A - ÚKLID, kvalitní úklidové služby, profesionální úklid

Úklid, pravidelný úklid činžovních a panelových domů. Úklid provádíme kvalitně, spolehlivě. Mytí oken a podhledů, generální úklid. Pravidelné úklidy k. . .

AVIAR cleaning company, s.r.o.

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy komerčních a průmyslových prostor, výškové čisticí práce, mytí oken, malování a služby hodinového manžela. N. . .

B&B Group, v.o.s.

Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, kuchyní včetně nových rozvodů elektroinstalace, vody, odpadů, topení, přes nátěry, malby, položení nových. . .

 • Pardubice

big business s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce, kompletní rekonstrukce a výstavbu bytů a rodinných domů, malířské práce či úklidové služby jako pravidelný i jednorá. . .

Biotopal-invest s.r.o

Firma Biotopal-invest s. r. o. se zaměřuje na dokončovací stavební práce, konkrétně interiérových přestaveb a rekonstrukcí + interiérovým desingem. Přináš. . .

 • Praha 2

Blanka Dvořáková

Nabídka a provedení úklidu bytů, kanceláří a nebytových prostor. Vyklízení sklepů, půd a bytů včetně odvozu odpadu.

 • Praha 3

Blanka Vojtková

Provádíme úklid bytů, firem a dalších komerčních prostor. Nabízím žehlení prádla. Poskytuji pomoc seniorům.

Blažek Marian - malířství

MALÍŘI POKOJŮ , MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE Malování pokojů, bytů, domů, kanceláří, schodišť, hal (v celku i po částech) aj. Nátěry dřeva, dveří, zárubní, rad. . .

B + L úklid

Zajišťujeme úklidové služby, úklid bytů, domů, chodníků, sněhu, kanceláří, nebytových prostor, mytí oken, výloh, strojové čištění koberců a čalouněnéh. . .

Bohumila EPSTEINOVÁ

úklid bytů , kanceláře

 • Praha 10, Vinohrady

BPP Innoxius, s.r.o.

Nabízíme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby, odposlechy a ochranu proti nim, sledování a vyklízení prostor. Zajišťujeme hlídání a bezpečnostní. . .

BS Cars plus, s.r.o.

Firma se zabývá autodopravou, stěhováním, montážemi nábytku, montážemi kuchyní, úklidem, úklidem bytů a firem.

B&T Facility

Poskytujeme úklid a údržbu firem, kanceláří, domů a bytů. Dále strojní čištění koberců, mytí oken. Specializujeme se na úklid společných prostor bytov. . .

BTJ 1991 s.r.o.

Zajišťujeme rekonstrukce bytů, bytových jader, kanceláří a domů. Dále nabízíme úklidové práce v bytech a v kancelářích, včetně úklidu po stavebních pr. . .

 • Prostějov

Bulldog úklidy

Nabízíme pravidelný a mimořádný úklid bytu, domu, kanceláří, firem a průmyslových prostor v Praze a okolí. Používáme profesionální chemii a úklidové s. . .

BYTSTYL, s.r.o.

Firma nabízí stavbu moderních Bungalovú , garantujeme dobu výstavby max. 3 měsíce ! Výstavba atypických RD dle vašich požadavkú . . .

Camidoo s.r.o.

Stavební práce, bourání, úklid, pokládání zámkové dlažby, rekonstrukce bytu, terénní úpravy. Jižní a Střdočeský kraj.

 • Praha 6, Břevnov

Celesta Praha, z.ú.

Celesta Praha poskytuje službu profesionální hospodyně do domácnosti v Praze - pravidelný nebo občasný úklid, žehlení, nákupy, příprava jídla, pochůzk. . .

Clarity Service s.r.o.

Jsme moderním dodavatelem úklidových a bezpečnostních služeb v nadstandardní kvalitě za velmi vlídnou cenu. Zajistíme Vám úklid kanceláří, bytových do. . .

Clean Company

Specializací naší úklidové firmy je úklid bytů a domů v Ostravě a úklidové služby v komerčních objektech kdekoliv v Moravskoslezském kraji. Nabízíme p. . .

CLEANFOOT, s.r.o.

Úklidové služby, úklidové práce, úklid bytů a VIP residencí, generální úklidy, úklidiy po malířích a stavebních pracích, mytí oken včetně rámů, technic. . .

Cleantime.cz

Poskytujeme poctivé úklidové služby pro domácnosti a podnikatelské prostory v Praze a jejím okolí. U nás skoro bez čekání a za rozumné peníze! Příchod. . .

Complete Outcourcing Company s.r.o.

Úklid bytových a nebytových prostor, ruční mytí oken vč. rámů. Čištění žaluzií. Generální uklidy bytů a kanceláří na klíč. Strojové čištění koberců a sed. . .

Čtvrtečka - stěhování - malování

Stěhování Praha, ČR, Evropa. Zapůjčení přepravek zdarma. Stěhování bytů, kanceláří, těžkých břemen, trezorů, montáž nábytku, balení, skladování, proná. . .

Dafa servis

Úklidová firma, zabýváme se pravidelnými a jednorázovými úklidy bytů, rod. domů, byt. domů, firem a kanceláří , údržbou pozemků, přiléhajících k ob. . .

Dája úklid

Jsme úklidová firma zabývající se úklidem všeho druhu. Dále se zabýváme malováním a drobnými domácími pracemi. Poskytujeme úklid domů, bytů, chodníků, . . .

DANY-ART spol. s r.o.

Jsme stavební firma působící na brněnsku a okolí. Zaměřujeme se hlavně na výstavbu rodinných domů na klíč, na kompletní rekonstrukce domů, bytů a byto. . .

DA-PO - Petr Ovsík

Naše úklidová firma Vám nabízí za rozumné ceny kvalitní úklidové služby v oblasti činžovních a panelových domů, kanceláří a škol, obchodních prostor a. . .

David Londa

Čištění koberců, mytí oken a úklid firem, kanceláří a bytů. Půjčovna čistících strojů na koberce a čalounění.

 • Olomouc

D & D servis, s.r.o.

Poskytujeme kompletní úklidové služby. Úklid kanceláří, bytů, společných prostor domu, obchodů. Mytí oken a výloh. Provádíme kompletní úklid po malová. . .

DeniN, s.r.o.

Nabízíme stěhování bytů, domů, firem i výstavních hal. Zabezpečení úklidu, balení a ochrany stěhovaných předmětů. Zajištění demontáže a montáže nábytk. . .

 • Roudnice nad Labem

DEPOT PERSONAL s.r.o.

Zprostredkování lidí na úklid, bytů, domů, a stavbách.

 • Brno

DEUS-PRO, s.r.o.

Nabízíme mytí oken i výloh a praní i čištění koberců a čalouněného nábytku. Provádíme úklid bytů i komerčních prostor včetně deratizace.

 • Litoměřice, Předměstí

Devil's cleaning, s.r.o.

Poskytují úklid komerčních prostor, bytů a firem. Poskytují čištění oken, fasád, sedaček a jiných.

Dimitar Konstantinov Georgiev

Firma se zabývá stavební činností, lepidlo s perlinkou, stukovani, malovani, uklid v bytu rodynech baraki kancelare...

 • Praha 5

Dobrá Hospodyňka

Naše úklidová firma je zaměřena na úklid domácností, rodinných domů a bytů, firem, kanceláří i společných prostor. Zajišťujeme mytí oken, čištění čalo. . .

Domácí Pohoda, s.r.o.

Firma působící na Praze - Východ /Říčany, Průhonice, Klánovice, Šestajovice. . / i v Praze. Úklid rodinných domů, bytů, bytových domů a komerčních prost. . .

 • Říčany

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr